Doriva, 11-14 Mart tarihleri arasında 16. İstanbul Pencere Fuarı’nda sektörle buluşuyor.

Dünyadaki son teknolojiyi kullanarak modern ofisler ve her çeşit yaşam alanları üretmeyi hedefleyen Vefa,sektör ortalamalarının üstünde bir standart yakalayarak ürettiği PVC ve Alüminyum profilleri, kendine özgü tasarımları ile sunuyor.16. İstanbul Pencere Fuarı’nda görücüye çıkan yeni ürün Doriva ile estetik mekanlar yaratmayı hedefliyor.

Vefa Holding İcra Kurulu Başkanı Turan Koçyiğit, fuarda bayi adayları ile buluşacaklarınıbelirterek, “16. İstanbul Pencere Fuarı’nı sektör ile buluşacağımız ilk organizasyon olması nedeniyle çok önemsiyoruz” dedi.
Doriva’nın yenilikçi ürünlerini ziyaretçilere sunacaklarını ifade eden Koçyiğit, “Pencere Fuarı, sektörün en etkili fuarı olarak biliniyor. Her geçen yıl büyüyor ve sektör profesyonellerinin yer aldığı önemli bir fuar. Yapı sektörünün hareketlendiği dönemin hemen başında düzenlendiği için de büyük fırsatlar sunuyor. Biz de Doriva olarak Türkiye genelinde yeni bayiler ile daha da güçlenmek için fuarı bir fırsat olarak görüyoruz” diye konuştu.

Doriva’nın doğaya dost, uzun ömürlü, dayanıklı kapı ve pencere profillerini özel renk ve tasarım seçenekleri ile sunduğuna dikkat çeken Koçyiğit, şunları kaydetti: “Tümüyle bize özgü tasarımlara sahip profillerimizin üretimini İstanbul’dagerçekleştiriyoruz. Doriva, sınırsız renk ve desen seçeneği, bakım ve montaj kolaylığı, satış sonrasını da kapsayan hizmet başarısıyla birçok yenilik sunuyor. Hem PVC hem de alüminyum profillerin yer aldığı çok geniş bir yelpazeye sahip olan ürün gamımızda prefabrike yapılar ve yaşam konteynerlerine özel bir profil serisi de bulunuyor.Bu profil serisi bu alanda düşük maliyetli ve montaj sürecini hızlandırıcı çözümler sunuyor.”