Avrupa’nın en büyük teknoloji holdingi Siemens, elektrikli ev aletleri serisine bir ürün daha kattı. FQ1 serisi MK860FQ1 kompakt mutfak robotu ile doğrama, karıştırma, çırpma, kesme, dilimleme, rendeleme, hamur yoğurma ve narenciye sıkma gibi 45 farklı fonksiyonlu ürün ile yemek yapmak artık daha kolay olacak.
Estetik tasarımı ve çelik gövdesi ile mutfakta göz kamaştıran ürün, güçlü performansı ile kadınların en büyük yardımcısı olmaya aday.
Siemens’in bu yeni mutfak robotu ile klasik keskin bıçak aparatının yanında hamur yoğurma aparatı, çift taraflı ikişer adet dilimleme ve rendeleme diski; krema, yumurta ve hafif hamurlu karışımlar için paslanmaz çelik çırpıcı, narenciye sıkacağına da sahip olacaksınız.
Benzerlerinden emniyet kilitli kapak aksamı ile ayrılan robot, güvenli bir kullanım rahatlığı sağlıyor.Siemens MK860FQ1 mutfak robotu 1250 watt’lık güçlü motoru ve kaymayı engelleyen lastik ayakları ile sessiz sarsıntısız kullanım imkanı sunuyor.
Hamur yoğurma imkanını da elde edebileceğiniz robotun 3.9 litrelik geniş haznesi ile, 750 gr un ve malzeme kapasitesi bulunuyor.
Bunların yanında ürüne ek olarak sunulan tercihe bağlı seçilebilecek aksesuarlar da Siemens’in yeni yardımcısını daha da çekici hale getiriyor.Aksesuar çantasında küçük ev aletleri aksesuarları, patates kızartması kesme diski ya da doğrayıcıya isteğe bağlı olarak sahip olunabiliyor.