Rowenta’nın yeni serisinin adı Silence Force Multi-Cyclonic
Türkiye’de elektrikli süpürgelerin önde gelen markalarından Rowenta, Eylül, 2015 itibariyle geçerli olacak eko enerji etiketi uygulamasının öncüsü olarak dikkatleri üzerine çekti. Rowenta’nın yeni serisinin adı Silence Force Multi-Cyclonic.Çoklu siklon teknolojisine sahip Silence Force Multi-Cyclonic bu sayede tüketicilere sürekli yüksek performans ve mükemmel filtreleme vaad ediyor. Ayrıca tüketicinin önceliği olan %100 toz toplama performansı (TTP) ile mükemmel temizliğin yanı sıra konuşma sesi seviyesinde (68dB) sessiz çalışma özelliği bulunuyor.
Tüm bunların yanında ergonomik tutma yeri,toza temas etmeden kolayca temizlenen toz haznesi titiz hanımların favorisi olmaya aday gibi görünüyor.
Rowenta,doğa dostu verimli motoru sayesinde %50’ye varan enerji tasarrufu sağladığı için AB normlarına göre A Enerji Sınıfı etiketine hak kazanmıştır.
Sarı, kırmızı ve mavi gibi renklerle tasarlanan Silence Force Multi-Cyclonic yenilikçi ve şık ürünleri ile temizliğin sıradanlığını keyfe dönüştürüyor