Mutfak ve yatak odası modelleriyle evlere estetik ve kalite sunan dünyaca ünlü Alman markası Nolte, giyinme odası tasarımları ile de dikkat çekiyor.
Nolte, tasarımlarında estetik ve fonksiyonellik arasında mükemmel bir denge kurarak evlerde kullanışlı ve çarpıcı alanlar yaratıyor. Nolte’nin en son tasarımları arasında ise Visar Giyinme Odaları dikkat çekiyor. Markanın doğadan ve bal peteklerinden ilham alarak yarattığı Visar Giyinme Odaları, evlerdeki dar alanları bile en verimli şekilde değerlendirmenize imkan tanırken kullanıldığı odaya da değer katıyor.

Nolte’nin Visar Giyinme Odaları, estetik tasarım ile verimli alan kullanımını birleştiriyor. Giysi ve aksesuarlar için en pratik çözümleri getiriyor. Esnek sistem, hem odalarınızı daha geniş kullanma imkanı sağlıyor hem de arka paneller olmadan sunulan bölmeler gibi zevkli detaylarla fark yaratıyor. Kolayca kurulabilen Visar Giyinme Odalarında köşe modül sayesinde tüm alanlar etkin bir şekilde kullanılabiliyor. İsteğinize göre değerlendirilebilen ayna kapakları ve aydınlatma sistemi ile ışıl ışıl bir gardıroba sahip olmanız da mümkün. Dilerseniz cam raf yüzeyleri, pantolon askıları ve uzatılabilir tepsi gibi alternatifleri seçerek tasarımları zevkinize uygun hale getirebiliyorsunuz.

Yenilikçi petek yapısı sayesinde yüksek dayanıklılık özelliğine sahip olan Visar Giyinme Odalarında geri dönüşümlü malzemeler kullanılıyor. Geleneksel suntalardan daha düşük yoğunluğu ve neredeyse yarı ağırlığı ile dikkat çeken Visar Giyinme Odaları, daha sade ve ergonomik olmayı da başarıyor.