Kayalar Kimya bünyesinde yer alan Genç markası, Ar-Ge yatırımları ve sektör liderlerliğinden aldığı güç ile ürün grubunu genişletmeye devam ediyor. Metal yüzeyler için üretilen, hızlı kuruma performansı ile rakiplerinden ayrılan Genç Endüstriyel Boya, 16 farklı renk seçeneği ile satışa sunuldu.
Kayalar Kimya bünyesinde yer alan sektörün öncülerinden Genç markası, bünyesinde yer alan Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda geliştirdiği yeni ürünü Genç Endüstriyel Boya’yı satışa sundu. Sektörün ihtiyaç ve beklentilerine yönelik üretilen Genç Endüstriyel Boya, kalitesi ve ürün performansı ile farklılaşırken, sunduğu renk çeşidi ile de dikkat çekiyor. İklim koşullarına dayanıklı yapısı ile metal yüzeylere uygulanan Genç Endüstriyel Boya, her türlü makine aksamı, tarım, ev, bahçe aletleri, traktör, römork, ekovat, transformatör, oto radyatör aksamları, varil, vana, çelik dolap ve masa gibi yüzeylerin boyanmasında kullanılabiliyor.

Elastik ve dayanıklı bir boya olma özelliği taşıyan Genç Endüstriyel Boya, yüksek örtücülüğü ile ustalardan tam not alırken, metal yüzeylere yüksek yapışma kabiliyeti, darbe ve iklim şartlarına dayanıklı olması ve hızlı kuruma özelliği ile beklentileri maksimum seviyede karşılıyor. Mükemmel parlaklık özelliği ile de dikkat çeken Genç Endüstriyel Boya, 16 renk seçeneği ile satışta yer alıyor.

İnşaat Yatırım