Türkiye’nin köklü markası Kelebek Mobilya, ahşabın sıcaklığını retro çizgileriyle buluşturduğu yemek takımı Queen ile evinizde uyumlu bir atmosfer yaratıyor.

Kelebek Mobilya, sade ve doğal duruşuyla Kelebek çizgisini ortaya koyan Queen, retro tasarımın yanı sıra gömme kulpları ve sağlam yapılı yüksek ahşap ayaklarıyla dikkat çekiyor.

Farklı beğeniler için tasarlayıp ürettiği seçkin koleksiyonlarını, en avantajlı fiyatlarla tüketicinin beğenisine sunan Kelebek Mobilya; şık ve modern tasarıma sahip ‘Queen’ yemek takımı ile yakın dönem moda akımının izlerini evinize getiriyor. Sade ve doğal duruşuyla Kelebek çizgisini ortaya koyan Queen, retro tasarımın yanı sıra gömme kulpları ve sağlam yapılı yüksek ahşap ayaklarıyla kullanıcıların ilgisini çekiyor. Konforlu oturumu ile estetik, rahatlık ve dayanıklılığı bir arada sunan model, tropik ceviz ve isteğe bağlı antrasit kapak kullanımıyla da, farklı tercihleri olan tüketicilerin zevkine hitap ediyor.

Uzun yıllar kullanım kolaylığı sunan estetik ve dayanıklı modelleriyle, kullanıcıların ilk tercihi olmayı hedefleyen Kelebek’in tüm ürünleri gibi ‘Queen’ yemek takımı da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.