Türk boya ve yalıtım sektörünün lideri olan Filli Boya, İMSAD tarafından 04 Aralık Perşembe günü düzenlenecek olan “ 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi” ne sponsor oldu.

Ekonominin lokomotifi inşaat sektörünün yeni yol haritası, 6.Uluslararası İnşaat’ta Kalite Zirvesi “İş Birliği – Güç Birliği” temasıyla bu sene The Grand Tarabya Oteli’nde masaya yatırılacak.

Ülkemizin önde gelen 80 inşaat malzemesi sanayi firması ve 29 sektör derneği ile sektörün çatı örgütü olan Türkiye İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği’nin (İMSAD) yer alacağı olan zirve, Filli Boya’nın platin sponsorluğunda gerçekleşecek. Zirve, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce ile Fas Enerji Madenler Su ve Çevre Bakanı Mohammed Nabil Benabdallah’ın katılımı ile gerçekleşecek.

Yatırımlara ve İhracata Yön Verecek

İnşaat sektörünü büyütmek, ihracata pozitif katkı sağlamak amacıyla sektör devlerinin bir araya geleceği zirvede, sektörün ileri gelenleri yurtdışında pazar payını geliştirmek, marka bilinirliğini arttırmak ve ortak projelerde birlikte hareket edebilmek için neler yapılabileceği konusunda bilgi alışverişinde bulunacak. Beş ayrı oturumla yabancı uzmanların da deneyim ve değerlendirmelerini paylaşacağı etkinlik, Türk inşaat sektörünün geleceğine ışık tutacak.

Türk inşaat sektörünün 2015 yılı rotasının çizileceği 6. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ne İMSAD Üyeleri, Sektör Dernekleri ve Üyeleri, İlgili Oda Yetkilileri, Kamu Kurum ve Kuruluş Temsilcileri katılıyor olacak.