Gayrimenkul sektörünün dinamik isimlerinden Ege Yapı Group, Bilkent Üniversitesi 2. Marka Ödülleri’nde Onur Ödülü aldı.
Sektörün yenilikçi markası Ege Yapı Group, Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından gerçekleştirilen 2. Marka Ödülleri’nin sponsoru oldu. Türkiye’nin ilk ve tek tescilli öğrenci kulübü tarafından gerçekleştirilen yarışmada, içinde Google , Coca Cola , Toyota , Nivea gibi markaların bulunduğu 40 farklı şirket, üniversite öğrencileri ve Türkiye genelinde oylandı. Markaların değerlendirilmesinde markaların doğuşu, hikayesi ve marka birleşenleri ile nasıl değer oluşturdukları incelenerek bu alanda başarı gösterenler ödüllendirildi.
Kategorilerde birinci gelen markaların temsilcilerinin ve destekçilerin ağırlandığı törende ödüller Sheraton Ankara Hotel’de sahiplerini buldu.Sponsorlar arasında yer alan gayrimenkul sektörünün lider markalarından EgeYapı Group Bilkent Üniversitesi Marka Kulübü tarafından onur ödülüne layık görüldü.
Ege Yapı Group Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Saygın Aksoy ödülü alırken şunları söyledi: ‘’Gayrimenkul sektörünün dinamik ve genç oyuncularından biri olan EgeYapı Group, gençlerimizin eğitimini ve gelişimini her daim desteklemekte ve sahiplenmektedir. Markaların, değer ve güven oluşturmak için çalıştığı ve yatırım yaptığı bu dönemde 2. Marka Ödülleri’nin bu alandaki algıyı güçlendirici bir organizasyon olduğunu düşünüyoruz. Günümüzde markalar ve sektörler için süreklilik hayati önem arz ediyor. Başarıya giden yolun en büyük adımlarından biri olan sürekliliğin içinde bulunduğumuz bu organizasyon için de geçerli olmasının büyük önem taşıdığını düşünüyoruz. Bu gibi organizasyonların tüm öğrencilere ve eğitim kurumlarına örnek olmasını dileriz.Değerlendirme sonucunda ödül almaya aday gösterilen ve 10 farklı kategoride ödül alan tüm markaları tebrik ediyoruz’’