Braas Çatı Sistemleri, son olarak PVC Deco ve çift cidarlı PVC 2D yağmur indirme sistemlerini tüketicilerinin beğenisine sundu.

Zorlu iklim koşullarına uygun olarak geliştirilen yağmur indirme sistemleri, hem yağış suyunun etkin ve verimli şekilde tahliyesini sağlıyor; hem de yapılara estetik bir görünüm kazandırıyor. Braas yağmur indirme sistemlerinin esnek ve modüler birleşim yerleri sayesinde malzemelerin ısı değişimlerine bağlı genleşme ve büzülmesinden kaynaklanan sorunlar, en baştan tasarım aşamasında çözülüyor. Böylece güçlü ve dayanıklı bir yapı elde edilerek, yağış suyunun düzenli akışını engelleyen, kırılan, çatlayan ve yapının estetiğini bozan yağmur dereleri sorunu ortadan kaldırılıyor; uzun ömürlü bir çözüm elde ediliyor.

Türkiye’ nin ilk ve tek çift cidarlı PVC deresi PVC 2D, geometrik güçlü yapısı ve havana kahve renk seçeneği ile çatılarda fark yaratıyor. Çift cidarlı PVC 2D, çatılardaki yağış suyunun etkin bir şekilde drene edilmesi sorununu sağlam, estetik, fonksiyonel ve pratik şekilde çözüyor.

PVC yağmur indirme sistemleri ürün gamına yeni eklenen PVC Deco ise zarif yapısı ve bakır görünümü ile tüm yapılara değer katıyor. PVC Deco da diğer Braas çözümlerinde olduğu gibi ek yerlerinde contalı sistem ile teşkil ediliyor. Böylece uzun ömürlü ve estetik bir çözüm elde edilebiliyor.

Braas Çatı Sistemleri İcra Kurulu Başkanı Daniş Navaro, yeni ürünlerle birlikte yağmur indirme sistemlerinde farklı, estetik ve işlevsel malzemelerden oluşan çok alternatifli bir ürün gamına sahip olduklarını belirterek; yağmur indirme sistemlerinin bir çatının işlevlerinde önemli bir yeri olduğunu vurguluyor.