Berker, kalite ve tasarım standartları zamanı aşan ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Berker, müşterilerine sunduğu yüksek kalite ve hizmet temelli çözümler ile odaklanmış olduğu “mükemmeliyet” kavramından ödün vermeden, akıllı bina sektörünün liderlerinden biri olmaya devam ediyor.

Rezidans, ticari ve endüstriyel binalar için şık ve işlevsel tasarımlar üreten ve yıllardır pek çok ödül ile kalitesini, liderliğini tescil eden Berker, kalite ve tasarım standartları zamanı aşan ürünler ile müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Entegre tasarım

Berker akıllı bina uygulamaları kapsamında bulunan hareket sensörleri, jaluzi ve aydınlatma kontrol cihazları gibi pek çok modül, Berker teknolojisinde aynı dile ve yönetim mantığına sahip. Böylece siz evinizde teknolojinin keyfini sürerken, teknoloji de size Berker şıklığı ve farklılığı ile hizmet ediyor.

Daha az mekanizma

Berker, kullanıcı dostu çözümler üzerine yaptığı AR-GE çalışmaları sonucunda, her biri ayrı uygulamaları, tek bir elektronik platformda bir araya getiriyor. Böylece birden fazla ve farklı fonksiyona sahip mekanizmalar, tek bir kontrol paneli üzerinden yönetilebilir hale geliyor. Daha az yer gereksinimi ve bileşeni ile Berker KNX RF, kullanıcılar için işlevselliği yüksek ama kullanımı kolay bir çözüm olarak sunuluyor.

Akıllı Teknoloji=9 mekanizma + 16 modül ile > 400 farklı fonksiyon üretilebiliyor.

Berker KNX RF bileşenleri; kurulumu kolay, mükemmel bir şekilde birleştirilebilir ve istendiğinde genişletilebilir olması ile göz dolduruyor. Sıva altı mekanizmaya bağlı olan yük KNX RF uygulama modülleri ile birleştirildiğinde kablo bağlantısı gerektirmeden kablosuz sistem sinyalleri ile diğer KNX RF cihazları tarafından kontrol edilebiliyor. Buna karşılık KNX RF uygulama modülleri yalnızca direkt olarak kontrol edilen yükleri kontrol edebilmekle kalmıyor. Aynı zamanda verici olarak da konfigüre edilebiliyor ve böylece KNX RF sistemindeki diğer yükleri uzaktan, RF sinyallerini kullanarak kontrol edebiliyor. KNX RF tablet, pc, cep telefonları ile mobil uygulamaları destekliyor.