Hırsızlığa karşı garanti veren dünyanın tek markası SUR Çelik Kapı,uluslararası tasarımcı Ece Deniz Toros’un imzasını taşıyan yeni modeli Anjelin ile estetiği ve güvenliği bir araya getiriyor.

Kapı sektöründeki yenilik çalışmalarına hız kesmeden devam eden Sur Çelik Kapı, ‘tasarım yılı’ ilan ettiği 2015 yılına hızlı bir giriş yapıyor. Amerika’da yaşayan uluslararası tasarımcı Ece Deniz Toros’un imzasını taşıyan yeni modeli Anjelin ile tasarım algısını değiştiren Sur Çelik Kapı, sektörde yine bir ilke imza atıyor.

Desenindeki yumuşak çizgiler ve dalgalı görüntüsüyle tasarımın estetiğini kapılara yansıtan Anjelin Serisi, çelik kapıyı yeniden yorumluyor. Canlı renk seçenekleriyle farklı beğenilere yönelik modern çözümler sunan Seri, sıradışı mekanlar yaratmak isteyenlere göz alıcı alternatifler sunuyor.

Yaşam alanlarına eşsiz bir bakış açısı katan Sur Çelik Kapı, Ece Deniz Toros’un tasarladığı Anjelin Serisi ile güvenliği tasarımın estetiğiyle buluşturuyor.
Güvenliğin tasarımı ile evleri koruma altına alan Sur Çelik Kapı, “Algıda yeni ufuklar açan kapılar” konseptiyle çelik kapı tasarlayan Ece Deniz Toros’un yeni modelleriyle, tasarım farkını ortaya koyuyor.