İnşaat sektörünün lider yapı ürünlerinden Filli boya, evindeki özeni bahçesine taşıyanlar için Caparol Garten Teaköl (Teak Yağı), alıcısına sunuyor.
Yenilikçi marka Filli boya, özel olarak ahşap için üretilmiş Caparol Garten Teaköl (Teak Yağı), ile bahçenizi güzelleştirme teklifi sunuyor. İçeriğinde bulunan özel olarak üretilmiş doğal yağlarla bir araya getirilen tik (teak), özenle koruduğunuz ahşaplar için önemli bir kurtarıcı oluyor.
Caparol Garten Teaköl (Teak Yağı)’nın özellikleri ise saymakla bitmiyor. İçinde bulunan wax sayesinde ahşabı suya karşı koruyan teak yağı, her türlü iklim koşullarında ürünü koruma garantisi veriyor. Kullanılmaktan eskiyen mobilyalara canlılık katan ürün, kullanıcıya kolay kullanım imkanı sağlamasıyla da dikkat çekiyor. Teak yağı, diğer ürünlerdeki gibi kullanıldıktan sonraki film tabakası yaratan görüntüyü yok ediyor.Bu nedenle ahşabın doğal görüntüsünü bozmadan ahşabı koruyor.
Her türlü ahşap yüzeylerde kullanabilen ürün,ahşap bahçe mobilyaları, bahçe parkeleri, yüzme havuzu kenarları, yer kaplamaları, deniz araçları (gemi, tekne) güverteleri ve iskeleler gibi sert ahşaptan üretilen malzemelerdebile güvenle kullanılabilir. Ürünün özellikleri şöyle sıralanıyor:
• Wax’lı yapısı sayesinde ahşabın suya karşı korunmasını sağlayarak, ömrünü uzatır.
• Dış hava koşulları sonucu zamanla eksilen yüzeysel doğal yağların yerine geçerek ahşabı korur ve canlandırır.
• Kolay uygulanabilme özelliğine sahip olup ahşaba penetrasyonu kolaydır.
• Ahşabın doğal görünümünü bozmadan koruma sağlar.
• Kurşun içermez.