8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, Filli Boya Capatect’in Platin Sponsorluğu’nda 26 Ekim Perşembe günü Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleşecek.

 

İnşaat Malzemesi Sanayicileri Derneği-Türkiye İMSAD’ın hayata geçirdiği, sektörün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi, bu yıl 26 Ekim Perşembe günü Filli Boya Capatect’in Platin Sponsorluğu’nda Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleşecek. ‘Geleceğe Yatırım: Dijital Dönüşüm’ temasıyla gerçekleşecek ‘8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ sektöre bu yıl da yön verecek.

Sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcı
Zirvede, bilişim çağında var olabilmek için, sektör olarak bu sürecin nasıl yönetilmesi gerektiği, geleceğin şehirleri, fabrikaları ve binalarının nasıl olacağı ve gelişim sürecinde ihtiyaçlara cevap verecek teknolojik çözümler masaya yatırılacak. İş, ekonomi, medya ve siyaset dünyasının önde gelen isimlerinin konuşmacı olarak yer alacağı ‘8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nde sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcı buluşacak. İki oturum, dört sunum, iki söyleşi programı ve ödül töreninin yapılacağı ‘8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’nin her oturumunda, alanında uzman isimler, değerlendirmelerini katılımcılarla paylaşacak.