Hangi Burç Nasıl Bir Evde Yaşamayı Hayal Eder sorusunun yanıtı için haberi okuyunuz…

Koç

Koç’lar adrenalin ve bağımsızlık duygularından beslenir. Onlar için yeni yerler keşfetmek başlı başına bir haz kaynağı olsa da sonunda sıkılıp evlerine dönmek isterler. Yaşam tutkularını ateşleyecek bir manzara ve her şeye yüksekten bakabilecekleri bir teras katında mutlu mesut yaşayabilirler.

Boğa

“Aile bağları olmadan asla!” diyen Boğa’lar her koşulda köklerine bağlı kalmak isterler. Üstlerindeki toprak elementinin etkisiyle değişime pek açık oldukları söylenemez. Haliyle onları topraktan koparmayacak bir ev seçmeleri yerinde olur. Bir de bahçeli olursa değmeyin keyiflerine!

İkizler

Her daim çevresi kalabalık, sosyal ve kıpır kıpır olan İkizler tam bir metropol insanıdır. Durağanlıktan defaatle uzak durması gereken İkizler, sıkıcı ortamlara asla tahammül edemez. Arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirebilecekleri merkezi bir ev onlar için idealdir.

Yengeç

Burçlar içinde evde olmayı en çok önemseyen burç Yengeç’lerdir dersek kesinlikle abartmış olmayız. Onlar her zaman aileleri ve sevdikleriyle güven ve huzur içinde yaşayabilecekleri bir mekan arayışı içindedirler. Dubleks bir ev ve ona eşlik edecek insanlar varsa Yengeç için gerisi teferruattır.

Aslan

Konfor ve lüksün astroloji sözlüğündeki karşılığı olan Aslan’lar aktivitesi bol bir yaşamdan keyif alır. Hep göz önünde olsun, herkes onun yaşamını merak etsin ister. Saray devri de çoktan geçtiği için bu hevesini lüks bir villayla telafi eder. Havuz başında kokteylini yudumlarken ne kadar ulaşılamaz biri olduğunu düşünerek hayallere dalar.

Başak

Tam bir tertip düzen insanı olan Başak, dağınık ve uyumsuz ortamlara asla tahammül edemez. Her şeyin birbiriyle ahenk içinde olduğu, iç açıcı bir ambiyans arar. Ona temizliği kolay, akarı kokarı olmayan, mütevazı bir ev sunmakla dünyaları sunmak hemen hemen aynı şeydir.

Terazi

Estetik zevkleri bir hayli yüksek olan Terazi’leri ilk cezbeden şey her zaman görselliktir. Zira güzel bulmadıkları bir şeyi, keşfedilmeye değer de bulmazlar. Yalnızlıktan hiç hazzetmedikleri için de yanlarında hayatın güzelliklerini paylaşabilecekleri insanlar görmek isterler. Bir de bunların hepsini içine alacak kocaman, büyüleyici bir ev.

Akrep

Gizem ve içsellikten ilham alan Akrep’ler için ev, her yer olabilir. Onlar ilginç ve sıra dışı olan her şeye karşı bir merak duyarlar. Doğayla arasında derin bağlar kuran Akrep doğan güneşle mutlu olur, yıldızlara dalıp hayaller kurar. Evi fazla tekdüze bulsa da romantik bir çadıra asla hayır demez.

Yay

Hayatı dolu dolu yaşamayı, gezmeyi ve eğlenmeyi seven Yay’lar maceraperest ruhlarını bir tekne ya da karavan eşliğinde ateşleyebilirler. Sosyalleşmeye sıcak bir ahşap evde devam etmeleri de olasıdır. Şömine başında dostlarıyla güzel bir sohbet, iyi bir yemek ve şarap…

Oğlak

Toprak ve doğaya olan tutkusuyla bilinen Oğlak’lar tabiatla içli dışlı olacakları yerlere tutkuyla bağlanırlar. Vahşi doğaya olan ilgilerini tatmin edecek göl ve orman manzaralı egzotik bir dağ evinde hiç sıkılmadan yaşayabilirler. Oğlak üretken bir burç olduğu için orada da kendine bir sürü meşgale bulacaktır.

Kova

Özgür ruhlu Kova’lar farklı mekan ve insanlara çok kolay adapte olabilirler. Orijinal ve akılcı oldukları için bu yönlerini tatmin edecek her ortamda rahatlıkla yaşayabilirler. Sıradanlık onların kadrajına asla girmemelidir. Bu yüzden yaşayacakları ev de kendilerine has olsun isterler. Kendi zevklerine göre döşedikleri samimi bir ev onlara yaşama sevinci verir.

Balık

Kalbinde suyun dinginliğini taşıyan Balık, kalabalık ve keşmekeşten ardına bakmadan kaçar. Onun yaşamı ne olursa olsun sakinlik üzerine kurulu olmalıdır. Metropollerin beton duyarsızlığından uzaklaşıp nihayetinde soluğu ya asil bir yalıda, ya da onu dinlendirecek deniz manzaralı bir evde alır. Emeklilik hayaliyse elbette tekneyle dünya turuna çıkmaktır.

Milliyet Emlak