Haziran’da teslim edilecek Besa Kule İş Merkezi ısıtma-soğutma çözümleriyle de dikkati çekiyor.

Kötü iklimlendirme koşulları yüzlerce kişinin çalıştığı iş merkezlerinde çalışma kalitesini düşürürken, özellikle kaliteli bir iklimlendirme de konutlarda ön plana çıkıyor. Haziranda teslim edilecek Besa Kule İş Merkezi ısıtma-soğutma çözümleriyle de dikkati çekiyor.
Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci:“Projede kullanılan teknoloji sayesinde kuzey cephedeki ofisler ısınırken, aynı anda güney cephedekiler de de soğutma yapılabilecek. Böylece Besa Kule’de ofisler hep bahar havasına sahip olacak” derken ayrıca doğru iklimlendirme sistemlerinin iş ve alışveriş merkezlerinde en çok dikkat edilmesi gereken kriterlerden biri olduğunu ifade etti.
Besa Grup tarafından “altın üçgen” olarak bilinen Eskişehir Yolu, Konya Yolu ve Söğütözü üçgeninin tam merkezinde inşa edilen Besa Kule İş Merkezi’nde de iklimlendirme çözümlemesine ayrı özen gösterdiklerini kaydeden Bezci, ısıtma soğutma sisteminin kazan-soğutma kulesine dayalı “ısı pompası” ile çözümlendiğini bildirdi. Böylece çalışma hayatına konfor getirecek sistemle BesaKule’de ofisler hep bahar havasına sahip olacak.
Başkent’te iş dünyasının buluşma noktası olan Çukurambar’da inşaatı devam eden Besa Kule, ‘’kavisli’’ formda ‘’hançer’’ şeklindeki özel mimarisiyle çalışma hayatına yeni bir soluk getirerek keyifli ve konforlu iş yaşamının kapılarını açıyor.