EgeYapı Group projesi Batışehir’de, 2015’in ilk kampanyası Ocak ayı süresince geçerli olacak kampanyada 36 ay yüzde sıfır faiz fırsatı…

EgeYapı Group’un Bağcılar’da hayata geçirdiği ve dünyanın en önemli ekonomi yayınlarından biri tarafından Getiri Potansiyeli En Yüksek Projesi seçilen ve ilk 2 etabı teslim edilen Batışehir’de, 2015’in ilk kampanyası düzenleniyor.

Ocak ayı süresince geçerli olacak kampanya ile banka kredisi kullanmadan yüzde 25 peşinat, hemen, yüzde 25 peşinat 1 yıl sonra, kalan tutar için 36 ay yüzde sıfır faiz imkanı ile daire sahibi olunabiliyor. Yine banka kredisiz sadece yüzde 15 peşinat ile 60 ay için geçerli olan yüzde 0, 69 vade oranıyla firma bünyesindeki ödeme planı seçeneği ile daire veya ofis sahibi olmak mümkün.

Banka kredisi kullanarak bu ayrıcalıklı yaşama hemen başlamak isteyenler ise sadece yüzde 1 peşinat vererek yüzde 24 peşinatı 1 yıl sonraya erteleyerek kalanı için 120 aya kadar vade seçeneği ile kredi kullanabiliyor. Yüzde 25 peşinatı hemen vererek kalan tutar için banka kredisi kullananlar ise yüzde 10 peşin satış indirimlerinden faydalanabiliyor.

2013 yılında teslimlerin başladığı projede ilk etabın ardından ikinci etabın da teslimleri gerçekleştirildi. Üçüncü etabın ise teslimleri gerçekleştirilmeye devam ediliyor.

Batışehir, 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipiyle ihtiyaç duyduğunuz her türlü konforu hemen yanı başınızda bulacağınız bir yaşam sunuyor. Proje içerisinde yer alan Doğa Koleji sayesinde daire sahiplerinin çocukları sadece ev ile okul arasındaki zamanı değil, güzel bir geleceği de kazanacak.

Four Points by Sheraton’ın da faaliyet gösterdiği Batışehir’de on binlerce kişinin ihtiyacını karşılamaya yönelik cafelerden restoranlara, bankalardan marketlere, 121 adet mağaza ve dükkan bulunuyor. Yaklaşık 1 km uzunluğa sahip ve 2 bin kişiye istihdam sağlaması beklenen alışveriş caddesi BatıCadde kapalı AVM konseptinden sıkılanlar için açık havada alışveriş imkanı sunuyor.
Batışehir; TEM ve Vatan Caddesi’nin kesiştiği noktada, TEM’den direkt giriş imkânı bulunan sayılı projelerden biri olarak konumlanıyor. Sürdürülebilir yaşam odaklı sunduğu imkânlarla Batışehir, İstanbul ’un tam kalbinde bulunuyor. Batışehir; 750 bini aşkın nüfusuyla Türkiye’nin 52 ilinden daha büyük ve İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Bağcılar’da Doğan Medya Center’ın hemen karşısında, Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika, Beşiktaş ve Bakırköy’den metro ile yalnızca 15 dakika uzaklıkta yaşama kapılarını açtı.

Batışehir İletişim:

Telefon:08502225343