Folkart Liva Home projesinde satışlar başladı. Fiyatların 220 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede yüzde 5 peşinatla ev sahibi olunabiliyor…

Folkart tarafından İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm Alanı’nda hayata geçirilen Liva Home projesinde satışlar başladı. Belediye tarafından yürütülen 32 hektarlık kentsel dönüşüm alanının bir parçası olan Folkart Liva Home projesi 169 adet konut ve 28 adet ticari birimden meydana geliyor.

Folkart Liva Home Uzundere projesinde 1 oda 1 slaon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede dairelerin büyüklükleri 55 ila 161 metrekare arasında değişiyor.

Folkart Liva Home fiyatları 220 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 5 peşinatla yani 11 bin TL ile ev sahibi olunabiliyor. Projede kişiye özel alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.

Gelecek vadeden ve her geçen gün gelişen bir bölge olarak tarif edilen Uzundere yükselen Folkart Liva Home projesi çevreyoluna 1 dakika, İzmir Enternasyonel Fuarı’na 4 dakika, Selway AVM’ye 5 dakika, havalimanına 20 dakika, Alsancak’a 20 dakika ve Çeşme’ye 40 dakika mesafede konumlanıyor.

Teslimlerin 2018 yılının Ağustos ayında yapılması planlanan Folkart Liva Home projesinde gençlik merkezi, futbol sahaları, basketbol sahaları, tenis kortları, kapalı pazar alanı, büyük spor kompleksi, otopark ve güvenlik gibi imkanlar yer alıyor.