Ege Yapı Batışehir projesinde yeni bir kampanya başlattı. Kampanyada hemen teslim konutlara 2 bin 240 TL’den başlayan taksitlerle sahip olunabiliyor…

Emlak Konut güvencesiyle Ege Yapı tarafından hayata geçirilen Batışehir projesinde yeni bir kampanyaya imza atıldı. Ege Yapı bu kampanyasında hiç peşinat ödememe ya da taksitleri 2019’a öteleme imkanı sunuyor.

İstanbul Bağcılar’da yer alan Batışehir projesinde 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar farklı daire seçenekleri, A+ ofisler, alışveriş caddesi, Türkiye’nin önde gelen eğitim kurumları, oteller yer alıyor.

Ege Yapı Batışehir projesinde hiç peşinat ödemeden 2 bin 240 TL’den başlayan taksitlerle kira öder gibi ya da taksitleri 2019’da ödemeye başlayarak ev sahibi olmanın yolunu açıyor.

Yeni açılacak Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 26 dakikaya indirin dev metro hattının üzerinden bulunan Batışehir projesinde 3 adet sosyal tesis, 6 adet açık ve kapalı yüzme havuzu, bin 500 metrekare çocuk oyun alanı, basketbol sahası, tenis kortu, halı saha, bisiklet yolları, alışveriş caddesi ve 108 bin metrekare peyzaj alanı bulunuyor.