Sektörde neredeyse bir asırlık tecrübesi bulunan Berteks Tekstil’in yan kuruluşu olan Plicell, plise perde üzerindeki tasarım ve inovatif çalışmalarıyla fark yaratıyor.

Yüzde yüz yerli marka olan Plicell, özel perde sistemleri ile birlikte yeni nesil perdenin kapılarını açıyor. Kullanım yerlerine göre Cam-Balkon plise perde ve dekoratif plise Perde şeklinde iki grupta değerlendirilen Plicell perde sistemleri, ev, ofis vb gibi perde kullanımının yapılabildiği pek çok mekanda pencerelere farklı renk ve seçeneklerle tasarımlar uygulayabiliyor.

Plicell’den Perdede Devrim Niteliğinde Yenilik

Perde uygulamasının yapılamadığı birçok yerde çözüm sunan Plicell, dekoratif plise Perde, iç mekanlarda 150 farklı çalışma sistemi ile evlere ve ofislere farklı bir hava kazandırıyor. İpli, kuplu ve uzaktan kumandalı seçenekleri olan Plicell’in dekoratif plise perdeleri 28 farklı kalite ve 185 farklı renk alternatifleriyle evlere modern bir görünüm kazandırıyor.

Plicell’in diğer bir grubu olan Cam-Balkon Plise Perdesi grubunda, 14 mm pile mesafesinin getirdiği balkon camı kanatlarına monte edilmesi ile birlikte devrim niteliğinde bir yeniliğe imza atıyor. Alt – üst hareketi ile istenen yerde bırakabilme, kanatlarla birlikte açılıp-kapanma kolaylığı sunan Cam-Balkon Plise Perde grubunda, Plicell tarafından geliştirilen patentli aksesuarlar ve yerli üretim kumaşıyla da diğer perdelerden sıyrılıyor. Plicell’in bu grubunda yer alan 5 farklı kalitede ve 23 farklı renkte perde imkanı ile perdeye yeni uygulama alanı kazandırıyor.

Perde sektörüne ev, ofis vb her yere kolaylıkla uygulanabilecek son derece fonksiyonel ürünler sunan Plicell, çatı, tavan, üçgen, yamuk, yarım daire ve daire şeklinde perde imkanlarıyla perde uygulaması yapılamayan yerlere çözüm sunuyor.