Gaggenau Vario 400 Buzdolabı Serisi, buzdolabı ve derin dondurucular, soğutma ve dondurma kombinasyonları ile şarap soğutma dolaplarından oluşuyor.

14 adet soğutucunun birbirleriyle kombine edilmesiyle, çok yönlü ve zarif bir soğutma duvarı oluşturulabiliyor. Vario 400 Buzdolabı Serisi, 1648 farklı kombinasyon seçeneğiyle, en yüksek soğutma ve depolama beklentileri için
en mükemmel ve şık çözümleri evlere getiriyor.
Lüks mutfak aletleri sektörünün önemli markası Gaggenau’nun en ince ayrıntılarına kadar düşünerek tasarladığı zengin bir aydınlatma konseptine sahip Vario 400 buzdolabı serisi, depolama açısından gerekli olan tüm modern avantajları bir arada sunuyor. 2007 yılında piyasaya sürülen ilk ankastre cihaz modüler sisteminde yer alan tam entegre 14 adet soğutucu birbirleriyle kombine edilerek, çok yönlü ve zarif bir soğutma duvarı oluşturulabiliyor. Üstelik bu seçeneklerle, 1648 farklı kombinasyon yapılabiliyor. Soğutucu, derin dondurucu ya da şarap dolabı, Vario serisi ürünlerinden hangisini seçerseniz seçin, her şey olması gereken koşullarda saklanıyor. Bu yüzden hangi kombinasyonu yaratırsanız yaratın, sadece size özel ve tam da istediğiniz gibi bir eser ortaya çıkıyor. İç kısımları tamamen paslanmaz çelik malzemeden oluşan ve eksiksiz bir LED aydınlatma sistemine sahip olan cihazlar, hacim kullanımı açısından da mükemmel olanaklar sunuyor. Kullanılan üstün nitelikli malzemeler ve milimetrik hassas işçilik, cihazların uzun ömürlü olmasını garanti ediyor. Pazarın en sessiz cihazları, A+ veya A++ enerji verimlilik sınıfında yer alıyor.
Profesyonellerin ihtiyaçlarından ilham alıyor, çözümleri evlere taşıyor
Ürünlerini ve AR-GE çalışmalarını sürekli profesyonellerin gereksinimlerini göz önünde bulundurarak geliştiren Gaggenau, birinci sınıf yemek pişirme kültürü ve kültürlü yaşam tarzını simgeliyor. Gaggenau Vario 400 Buzdolabı Serisi; buzdolabı ve derin dondurucular, soğutma ve dondurma kombinasyonları ile şarap soğutma dolaplarından oluşuyor. Tüm cihazlar, arzu edilen dereceye tam olarak ayarlanabilen iklim bölgeleriyle, soğutulacak veya derin dondurulacak her türlü malzemenin veya gıda maddesinin taze tutulabilmesine ve en kaliteli şarapların saklanabilmesine olanak tanıyor.
Birinci sınıf donanım
Tüm cihazların iç kısımları, tamamen paslanmaz çelik malzemeyle kaplı. Tam hijyen sağlayan bu malzeme, oksijen ile birlikte, koku oluşumunu engelliyor. Yan taraflarda yer alan enerji tasarruflu LED aydınlatma elemanları, aynı zamanda hiçbir şekilde ısı da yaymıyor. Sertleştirilmiş emniyetli cam malzemeden raf yüzeyleri, tam yüklü vaziyetteyken bile motorla veya manuel olarak ayarlanabiliyor. Çekmeceler, tamamen uzatılabiliyor. Serinin bütün cihazları, No-Frost teknolojisiyle donatılmış durumda. Bu teknoloji sayesinde zahmetli buz çözdürme işlemine gerek kalmadığı gibi, dondurulan gıda maddelerinin üzerlerinde karlanma da oluşmuyor. Buzdolapları, içlerinde, çok hassas gıda maddelerinin bile sıradan soğutma sistemlerine oranla iki kat daha uzun süre saklanabilmesini sağlayan entegre 0°C taze saklama bölgesi ile büyük bir rahatlık sunuyor.
Çok özel ayrıntılar
Gaggenau Vario 400 buzdolabı serisinin sahip olduğu LED aydınlatma sisteminin yanı sıra başka bir özelliğini de milimetrik olarak imal edilen, yerlerine elle takılan ve son derece yüksek yük taşıma kabiliyetine sahip olan alüminyum kapı rafları oluşturuyor.
25 kg ağırlığı rahatlıkla taşıyabilen raf
Gaggenau RB/RY 492 buzdolabı ve derin dondurucu serisinin kapı alt rafı, 25 kilogram ağırlığı rahatlıkla taşıyabiliyor. Olağanüstü sağlamlığa sahip menteşeler, kapıların 115 derecelik bir açıya kadar açılabilmelerini ve böylece cihazların iç kısımlarına rahatlıkla erişilebilmesini olanaklı kılıyor. Menteşeler, aynı zamanda, ağır kapıların onlarca yıl güvenli bir şekilde taşınmalarını da sağlıyor. Cihazlar, özel aksesuar olarak paslanmaz çelik veya alüminyum mamul kapı cepheleriyle müşteriye özel tasarlanabiliyor. Serinin tamamen entegre edilebilen 231,4 cm yüksekliğindeki cihazları, sağa veya sola doğru açılabiliyor.
Gaggenau, profesyonel soğutma ve saklama teknolojisi ve Vario 400 Buzdolabı Serisi ile mutfaklara gerek fonksiyon gerekse estetik açısından yepyeni ölçütler getiriyor.