Dumankaya İnşaat, Adres konseptli projelerinin sonuncusunu Sancaktepe’de hayata geçiriyor.
Tuzla-Aydınlı bölgesinde teslim edilmiş 2500 konutun ardından yeni projeleri ie sektöre yön veren Dumankaya yeni yaşam alanları sunmaya hazırlanıyor.Sektörün yüksek standartlarını bünyesinde birleştiren Sancaktepe Adres,geniş lobileri, yüzme havuzları, spor tesisleri, yürüyüş alanları, kafeterya, alışveriş merkezleri ve çocuklar için güvenli bir şekilde dizayn edilmiş oyun parkları ile dikkat çekici bir proje.
İnşa edildiği bölgeye değer katan proje, ulaşım imkanları ile de benzersiz bir lokasyonda yer alıyor.Yapımı devam eden ve 2015 yılının son aylarında devreye girmesi beklenen metro ile birlikte kusursuz bir ulaşım kolaylığına erişecek proje yatırımcılar için de önemli bir fırsat sunuyor.
Sancaktepe Adres,inşası tamamlandığında Avrupa’nın en büyük şehir hastanesiyle birlikte sıradan konut tasarımları dışında, ek bir özellik daha katıyor.
Uzmanlarca İstanbul’un Anadolu yakasının en çok değer kazanacak bölgelerinden biri olacağı öne sürülen projenin, sınırlı sayıda olan daireleri alıcısını bekliyor.
Gelecek vadeden konut beklentisi içinde olanlar ya da yatırım fırsatı yakalamak için arayış içinde olanlar için proje,cazip fiyat avantajları ile ilgilenenleri bekliyor.
2008 yılı ile 2012 yılları arasında Adres konsepti ile 10 farklı etaptan oluşan bir proje gerçekleştiren Dumankaya İnşaat bu projelerde büyük oranda başarı sağlamıştı. Aynı başarıyı bu projede de elde edeceğine inanan Dumankaya,yatırımcısına da yatırımcısına yüzde yüze kadar kâr olanağı sunuyor.