Konut alanlarının 149 metrekare ile 361 metrekare arasında değişiklik gösterdiği Yakuplu Asmalı Hayat ödeme seçenekleri için haberimizi okuyabilirsiniz…

Toplam 78 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçirilen Yakuplu Asmalı Hayat ödeme seçenekleri hakkında bilgi vermeden önce projenin diğer detaylarından bahsedelim.

3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daire tiplerinden meydana gelen Asmalı Hayat lokasyon olarak İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü bölgesinde yükseliyor.

Konutların; 149 metrekare ile 361 metrekare arasında değişen alanlara sahip olduğu Beylikdüzü Yakuplu Dekar Hayat’ta 244 adet bahçeli ev yer alıyor. Projede başlangıç fiyatı 679 bin TL olarak belirlendi.

Asmalı Hayat Yakuplu projesinin sosyal alanları arasında; yüzme havuzu, fitness salonu, cafe, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, özel yürüyüş ve bisiklet parkurları yer alıyor.

150 milyon lira yatırım bedeli ile inşa edilen Yakuplu Asmalı Hayat ödeme seçenekleri kapsamında banka kredisi kullanılıyor. Proje, Dekar Yapı imzasıyla konumlanıyor.

Haber Merkezi/Haberyapi.com