VitrA’nın yenilikçi çözümleri sayesinde klozetler de teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyor. Farklı tasarımlar ve ihtiyaçlar için geliştirilen klozetler, banyonuzu kişiselleştirmenize yardımcı oluyor

Kolay temizlenebilen ve hijyen sorununu ortadan kaldıran tasarımların yanı sıra zarif kumanda panelleri de banyonuzun şıklığına katkıda bulunuyor.Hijyen ve konforun buluştuğu nokta… VitrA çağın en ileri kişisel temizlik sistemini sunuyor. Her kullanımdan sonra kendini temizleyen taharet borusu, ayarlanabilir su sıcaklığı, farklı yıkama seçenekleri, kurutma ve koku emme özellikleriyle son derece konforlu bir VitrA yeniliği. Üstelik tüm bu özellikler, sizin kişisel
ihtiyaçlarınıza göre bir kumanda yardımı ile ayarlanabiliyor. V-care Akıllı Klozet aynı zamanda kanalsız Rim-ex teknolojisiyle hijyenik ve kolay temizleniyor.

Hijyen ustası

V-care Akıllı Klozet sunduğu farklı yıkama seçenekleri sayesinde ailenizin her bir bireyi için kişisel hijyen sağlıyor. Özel olarak tasarlanan taharet ucu sayesinde su istenildiği gibi ayarlanabiliyor. Taharet borusu her kullanımdan önce otomatik olarak temizlendiği için daha hijyenik bir kullanım sunuyor. Dilediğinizde taharet ucu manuel olarak da çıkarılıp temizlenebiliyor.

Estetik tasarım

V-care, gelişmiş özelliklerinin yanı sıra, göz alıcı tasarımıyla da dikkat çekiyor. Her banyoya kolayca uyum sağlayan ürünler, ünlü tasarım stüdyosu NOA imzasını taşıyor.

Konforlu kullanım

Basic ve Comfort tipi akıllı klozetlerin ayarlanabilir özelliği kişiye özel kullanım sağlıyor. V-care Akıllı Klozet; su/kapak sıcaklık ayarı, kurutma, koku emme özellikleri ve otomatik kapak açma/kapama sayesinde klozeti en konforlu biçimde kullanmanızı sağlıyor.

Kolay kullanım

V-care Akıllı Klozet’in elle uyumlu ergonomik kumandası, aile bireyleri için kolay kullanım sağlıyor. Kumandanın yalın ve kolay anlaşılır ara yüzü sayesinde tüm ailenin konforu ön planda. V-care Akıllı Klozet sadece aile bireylerinin değil, misafirlerin konforunu da düşünüyor. Misafir kullanımı için klozet kenarında tek tuşla kontrol edilebilen taharet musluğu opsiyonu bulunuyor.