Vestel,şirketlere yönelik hizmetlerine devam ediyor. Vestel, yeni ürünü Officeboard’la projektör, projeksiyon perdesi ve bilgisayar fonksiyonlarının birleştiriyor.
Yüksek ekran çözünürlüğü, çoklu dokunmatik ekran ve hem kablolu hem de kablosuz internete bağlanabilme gibi özelliklere sahip yeni Officeboard 65 ve 84 ekran boyutlarına sahip iki farklı modelden oluşuyor.
Bilgisayarın tüm meziyetlerini içinde bulunduran bu yeni ürün, kullanıcısına büyük kolaylıklar sağlıyor. Ergonomisi ile projektör ve projeksiyon perdesinin sahip olduğu işlevlerin tamamını kullanıcılarına tek başına sunuyor.Ayrıca,kullanıcılar aynı anda internete bağlanabiliyor ve yazdıkları toplantı notunu e-mail formatına çevirip paylaşabiliyor.
Çoklu dokunmatik özelliğiyle birçok kişi aynı anda Officeboard üzerinde çalışma şansına sahip oluyor. İşlemciye sahip, farklı işletim sistemlerinin ve yazılımların kullanılabildiği Officeboard üzerinde kullanıcılar, incelenen dosyaya video, resim, grafik vb. ekleyip değişiklik yapma şansına sahip oluyor.Böylece kullanıcılar,Officeboard üzerinden sunum yapabiliyor.
Vestel Officeboard,klasik projektörlerde yaşanan titreme, bulanıklık, parlama veya projektörün eğri durması gibi problemleri ortadan kaldırıyor.Ayrıca Vestel Officeboard projeksiyon perdesi, dizüstü bilgisayar ve bağlantı kablolarının yaratacağı dağınıklık ve sorunları da yok ediyor.