Dap Yapı tarafından inşa edilen Validebağ Konakları yüzde 40 fiyat avantajı ile satışta…

 

Dap Yapı İstanbul Anadolu yakasının en önemli lokasyonlarından biri olan Üsküdar Validebağ Korusu’na komşu konumda Dap Yapı yeni konut projesi üretiyor. Geçtiğimiz aylarda Emlak Konut kampanyası ile birlikte ön satışlarına başlanan proje için bugün br lansman düzenlendi. Toplantıya Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz katıldı.

Yüzde 40 fiyat avantajı

Çadır kampanyası ile satış rekoruna imza atan DAP Yapı, bir kez daha cazip koşullarla ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12’nci ayda ya da teslim tarihinde ara ödeme yapılarak ev sahibi olunabilecek kampanya kapsamında kalan yüzde 80’lik bölüm ise banka kredisi yoluyla ödeniyor.

 

Kardan fedakarlık ediyoruz

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz kampanya ile ilgili ‘Kardan fedakarlık ediyoruz’ dedi.

DAP Yapı’nın, 1 milyar 100 milyon TL yatırımla inşa ettiği, 5’şer katlı toplam 319 konaktan oluşan, 1+0’dan 6+1’e, 70 metrekareden 650 metrekareye kadar değişiklik gösteren dairelerinde bir çok sosyal olanak bulunuyor.

Ön talep döneminde gerçekleştirdiği çadır kampanyası ile çok kısa bir sürede satış rekoruna imza atan DAP Yapı, yeni kampanya ile yüzde 5’i peşin, yüzde 15’i ise satış tarihinden itibaren 12’nci ayda ya da teslim tarihinde ara ödeme yapılarak, kalan yüzde 80’lik bölüm ise banka kredisi yoluyla ödenerek ev sahibi yapıyor.

Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz “Validebağ, İstanbul’un belki de Türkiye’nin en özel yerlerinden biri olarak nitelendiriliyor. Bu önemli arazide yeşille ve doğayla bütünleşen konak mimarisinin en güzel örneğini sergiliyoruz. İstanbul’un merkezinde, Osmanlı Dönemi’nden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak isteyenler için tüm olanaklarımızı seferber ettik. Bugüne kadar projemizden daire veya dükkân sahibi olanlar hatırı sayılı bir prim elde ettiler. Bu kampanya ile bu fırsatı vatandaşlarımıza yeniden sunuyoruz. Çadır kampanyasında izdihamın yaşandığı dönem gibi yoğun bir talep bekliyoruz” dedi.

Yılmaz, “Projemize yatırım amaçlı ilgi gösterenler kadar bu özel lokasyon ve projede özellikle oturmak isteyen hatırı sayılır bir kitle var. DAP Yapı olarak projenin satışından çok müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ilk planda geliyor. DAP Yapı olarak bu konuya bilhassa özen gösteriyoruz. Validebağ Konaklarına yakışacak, eğitimi ve kültürü ile bu yaşam alanına değer katacak bir kitle olması için ince eleyip sık dokuyoruz. İstanbul’un en tanınmış aileleri ve üst düzey işadamları Osmanlı döneminden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak için sabırsızlanıyorlar. Validebağ Konakları projemizde, teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı bir projeye imza atacağız.” dedi.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com