Bahçeşehir’in merkezinde ideal konumuyla dikkat çeken VaditepeGölevleri’nin ticari alanları satışa çıkıyor. 43 metrekareden 2 bin metrekareye kadar değişen büyüklüklerde 52 ticari alan, metrekaresi 8 bin liradan başlayan fiyatlarla yatırımcılara sunuluyor.

KİPTAŞ – Binres İnşaat ortak yatırımı ilehayata geçirilen VaditepeGölevleri’ne yoğun ilgi devam ediyor. İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkeziVaditepeGölevleri’ndekonutlardan sonra şimdi de 52 ticari ünite satışa çıkıyor. Bahçeşehir’in kalbinde yer alan cadde mağazaları ile dükkanlaryatırımın ve prestijin kesişme noktası olarak öne çıkıyor.

Bahçeşehir’in en işlek caddesinde yer alan ve ideal konumu ile dikkat çekenVaditepeGölevleri’nde52 ticari ünitenin metrekaresi, 43 ila2 bin metrekare arasında değişiyor. Merkezi konumda yer alan cadde mağazalarının metrekaresi 8 bin liradan başlıyor.

Alternetifli işkollarına uygun sınırlı sayıdaki cadde mağazaları, özel sektör ve resmi kurumlar için prestijli bir iş ortamı ve yeni kazanç kapısı olarak öne çıkıyor.

PRESTİJLİ BÖLGEYE, ÖZELLİKLİ PROJE

İstanbul’un en değerlikonut bölgeleri arasında yer alan ve son derece planlı bir şekilde gelişen VaditepeGölevleri’nde 357 konut yer alıyor.

Bahçeşehir merkezde 100 bin metrekarelik inşaat alanı ve 18.500 metrekarelik arsa alanına sahip proje, gözde iş ve yaşam merkezi olarak öne çıkıyor.

Proje bitiminde yaklaşık 2 bin kişinin yaşayacağı BahçeşehirVaditepeGölevleri,mimari ve proje özellikleriyle de dikkat çekiyor.

MERKEZİ BİR LOKASYONDA YER ALIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan VaditepeGölevleri; TEM Otoyolunun yanı başında, Havaray ve metro hattının yakınında konumlanıyor. Proje ayrıca Kuzey Marmara Otobanı, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve muhtemel Kanal İstanbul’un bulunduğu lokasyonda yer alıyor.

BAHÇEŞEHİR GÖLÜ’NE NAZIR BİR KONUMDA YÜKSELİYOR

Bahçeşehir Gölü manzarasına hakim bir konumda yükselenVaditepeGölevleri; peyzaj, sosyal yaşam alanları ve estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor.
Mimarisinde Özgüven Mimarlık’ın imzası bulunan projede, mini golf, yürüyüş yolları, bay-bayan fitness salonu, kapalı havuz, spor sahaları ve oyun alanları gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

İnşa çalışmalarının hızla devam ettiği VaditepeGölevleri Projesi’nin Eylül 2017’de bitirilmesi planlanıyor.