Teknik Yapı Holding bünyesinde ‘site yönetimi” alanında faaliyet gösteren Aktif Yaşam, Teknik Yapı projelerindeki deneyimlerini sektöre açıyor.

Toplam 28 adet farklı projede 12.500 konuta ve yaklaşık 30 bin kişiye hizmet veren Aktif Yaşam, ‘Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Fuarı’na katılarak, site yönetimi alanında katma değer yaratan anlayışını sektöre aktarmaya başlıyor.

Fuarın açılış günü bir açıklama yapan Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, toplu yapılarda yaşayanların huzur ve mutluluğu için en önemli unsurların site yönetimi ve güvenlik olduğunun altını çizdi. ”Günümüzde birbirinden güzel, donanımlı, depreme dayanıklı ve kalite standartlarını zorlayan toplu yapıları inşa etmek, bilinçli müşteri taleplerini tam olarak karşılamıyor. Yönetim şirketleri artık bütçeye dolayısıyla aidat bedeline olumlu katkı sağlamak amacıyla kiralanabilir alanlar oluşturulmasına, mevcut alanların kiraya verilmesine öncülük etmeli” diyen Umut Durbakayım, kaliteli ve akılcı binalarda yaşayanların sitelerinin yeterli bilgi, beceri ve deneyim sahibi ekipler tarafından katma değer yaratan işletilme talebinde bulunduğunu aktardı. Umut Durbakayım, Teknik Yapı’nın tüm projelerinde hizmet veren Aktif Yaşam’ın sektördeki diğer projelerde de hizmet vermeye başlayacağını ifade etti.