Türkiye’nin ilk ve tek Enerji Boru Hattı,Ekipmanları, Güvenlik Ve Bakım Teknolojileri Fuarı 21-23 Ocak 2016 tarihleri arasında Ankara’da Congressium Fuar merkezinde gerçekleşecek.

Fuarda, çok büyük maliyetlerle yapılan boru hatlarının yapım aşamalarından başlayarak kullanım sürelerini artırıcı güvenlik ve otomasyon teknolojileri de tanıtılacak.

BOTAŞBoru Hatları ile Petrol Taşıma A.Ş. tarafından desteklenen EnergyPipeline Expokapsamında (Boru Hatları Fuarı) alanındadünyaca ünlü otoritelerin katılacağı konferanslarda düzenlenecek. ‘Enerjinin Yarını’ sloganı ile Demos Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen PowerNext Enerji Grup Fuarları’nın bir parçası olan ‘EnergyPipeline Expo’nun ülkemiz enerji sektörünün yarınlarınaönemli katkı yapması bekleniyor.
Enerji Boru Hatları; operasyon sürecinden itibaren boru hatlarının bakımı verehabilitasyonu için en iyi malzeme, son teknolojiyi kapsayan teknik ekipmanlar ve uzman elemanlar gerektiriyor. Boru Hatları Fuarı’nın, ilgililerinin araştırma sonuçlarından,yeni deneyim, gelişme ve son teknolojilerden haberdar olma fırsatı yakalayacakları bir organizasyon olması amaçlanıyor.Demos Fuarcılık’ın sektördeki 23 yıllık bilgi birikimi ve deneyimleri ile gerçekleştireceğiEnergyPipeline Expo’ya konunun tüm paydaşlarını davet ediyor.
Ayrıntılı bilgi için www.powernextfair.com ve www.demosfuar.com.tr web sitesi ziyaret edilebilir.