Yatak odalarında tercih ettiğimiz mobilyalar, konforlu ve huzurlu bir alan yaratarak bizleri mükemmel bir güne hazırlıyor. Tuna Ev’in ahşabın sıcaklığını minimal çizgilerle birleştirdiği ürünleri ile tasarım, kalite ve zarafet yatak odalarına taşınıyor.

Günün bütün yorgunluğunu geride bıraktığımız, yağmurlu bir günde saatlerce kitap okurken hayallere daldığımız, eşimizle romantik anlar yaşadığımız, yatağa atlayan çocuklarımızla kahkahalara boğulduğumuz yatak odalarını, böylesine huzurlu bir yaşam alanına çevirmenin yolu şık mobilyalardan geçiyor. Tuna Ev’in tasarımı konforla buluşturduğu ürünleri ile yatak odaları hak ettiği değere kavuşuyor.

GO yatak odası grubu, klasik Türk motiflerini günümüzün estetik anlayışı ve beklentileriyle şekillendiriyor. Baza sisteminin entegre edildiği modern döşemeli yatağın baş ucundaki parlak metal detaylar ve özel kapitone dikişler, ürüne şık bir dokunuş katıyor. Ahşap şifonyer ile kombinlenen mermer üst tablalı, parlak metal detaylı komodinler, ‘standart takım’ anlayışının ötesine geçerek monotonluğu kaldırıyor. Aynayla kaplı sürgülü gardırop ise, odadaki eşsiz uyumu yansıtıyor.

Yatak odalarında daha romantik bir ortam yaratmak isteyenlerin tercihi ise Perge oluyor. Yumuşak ve net çizgilerle oluşturulmuş akışkan forma sahip karyola, şifonyer ve gardırop ile şıklık ve zarafet yatak odalarına taşınıyor.

Tuna Ev, kullanıcıların tercihine göre belirlenen kumaş, materyal ve modül seçenekleriyle kişiye özel yatak odaları tasarlanmasına imkan sunuyor.