İstanbul Topkapı’da Şişecam arsası üzerinde inşa edilen Topkapı İnistanbul Gala fiyatları

 
Topkapı İnistanbul Gala fiyatları haberimizde bulunuyor. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Topkapı’da hayata geçiriliyor. Şişecam arsası üzerinde konumlandırılan Topkapı İnistanbul Gala projesi karma proje olarak inşa ediliyor.

 

Davutpaşa Metrosu’nun hemen yan tarafında yükselen Topkapı İnistanbul Gala projesi aynı zamanda Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa kampüsünün de karşısında yer alıyor. Öğrenciler için de çok kullanışlı olacak bu projenin içinde bir çok sosyal olanak yer alıyor.

 

Topkapı İnistanbul Gala metro ve metrobüs gibi ulaşım araçlarına ok yakın mesafede inşa edilirken aynı zamanda Otogar ve Atatürk Havalimanı’na da çok yaın mesafede yer alıyor.

 

Topkapı İnistanbul Gala projesinde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tipleri bulunuyor. Projede yer alan konutların büyüklükleri 48 metrekareden başlarken 307 metrekareye kadar yükseliyor.

 

Topkapı İnistanbul Gala projesinde; yüzme havuzu, basketbol sahası, oyun alanları, fitness center, kapalı otopark, kreş, mescit, sinema, asansör ve güvenlik ile futbol alanları bulunuyor.

Topkapı İnistanbul Gala iletişim bilgileri

444 72 21
www.inistanbultopkapi.com