Van Merkez Şerefiye bölgesinde TOKİ tarafından yaşama geçirilen TOKİ Van Şerefiye kura sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte sorunun yanıtı…

Kura çekilişi Noter huzurunda 23 Mayıs 2016 Pazartesi günü, saat 10:00’da başlamak üzere; “Van Alyans Düğün Salonu’nda” gerçekleşecek olan TOKİ Van Şerefiye projesinde 425 adet konut kura yöntemiyle satışa sunuluyor. Peki TOKİ Van Şerefiye kura sonuçları ne zaman açıklanacak?

Konut sahibi olmak için yüzde 10’dan yüzde 25’e kadar peşinat ödenen TOKİ Van Şerefiye Evleri projesi, TOKİ imzasıyla Van Merkez Şerefiye Mahallesi’nde hayata geçiriliyor. Proje, dar gelirlilere özel olarak tasarlandı.

Dairelerin 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandığı TOKİ Van Şerefiye Konutları’nda aylık taksitler 554 TL’den başlıyor. Projede başvurular 11 Nisan – 11 Mayıs 2016 tarihleri arasında gerçekleşti.

Fiyatların 106 bin 390 TL’den başladığı TOKİ Van Merkez Şerefiye’de dairelerin alanları 85,23 metrekareden başlayıp, 146,56 metrekareye kadar yükseliyor. Projede 108 aydan 144 aya kadar taksitlendirme yapılıyor.

TOKİ Van Şerefiye kura sonuçları ne zaman açıklanacak?
Projedeki konut sayısının fazla olması nedeniyle kura sonuçlarının açıklanma saati akşamı bulabilir. Ancak liste 23 Mayıs Pazartesi günü (bugün) gün içerisinde yayınlanacak.

TOKİ Van Merkez Şerefiye Konutları kura sonuçları açıklandığı zaman haberimizde yer alacak. Kura listesi için sayfamızı takipte kalınız.

TOKİ Van Merkez Şerefiye kura listesi için haberyapi.com facebook sayfasını beğeniniz.

Haber Merkezi/Haberyapi.com