Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2015-03-21 16:07:44Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

Kocaeli Çayırova’da inşa ettirilen ve T.Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile satışı gerçekleştirilen 387 konut teslim ediliyor

 

Kocaeli Çayırova’da inşa ettirilen ve T.Halk Bankası A.Ş. aracılığı ile satışı gerçekleştirilen 387 adet konutun yapımı tamamlanmış olup, teslim işlemlerinin 01 Eylül – 10 Eylül 2015 tarihleri arasında, “Teslim Programı” çerçevesinde Kocaeli Çayırova şantiyesinde yapılacaktır.
Konut Teslim işlemleri Şantiye alanında yapılacak olup; kişiler kendi imkanları ile şantiye alanına gideceklerdir.

Şantiyede yapılacak konut teslimi sırasında; konut alıcılarının aşağıdaki belgeleri yanlarında bulundurmaları gerekmektedir:
Kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı),
Gayrimenkul Satış Sözleşmesinin hak sahibinde bulunan nüshası,
Konut vekaleten teslim alınacak ise vekaletnamenin aslı ve fotokopisi,
KDV tutarının yatırıldığına dair belge veya fatura. ( Halk Bankası Çayırova Şubesinden alınacak olan %1’lik KDV dekontu )

Hak sahipleri tarafından takılacak olan şofbene ait markalar bilinemediğinden, doğalgaz iç tesisat projeleri onaylatılamamakta ve daire içlerine gaz verilememektedir. Hak sahiplerinin taşındıklarında mağdur olmaması için konut tesliminde, kullanılacak şofben markasını belirleyip teslim tutanaklarına işletilmesi gerekmektedir.