TOKİ’nin müteahhitleri Eylül’deki indirimli projelerini Kasım’da düzenlenen CNR Emlak Fuarı’nda da tanıtacak…

İndirim bekleyen ev sahiplerine müjde veren TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, TOKİ indirim kampanyasının 2017’nin Eylül ayında başlayacağını belirtti.

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı dar gelirli ve emekli vatandaşları ev sahibi yapmaya devam ediyor. TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, indirim bekleyen ev sahiplerine de müjdeyi verdi. TOKİ indirim kampanyası 2017 ile ilgili açıklamalar yapan Turan “Eylül ayında yüzde 20 indirim kampanyamızı başlatacağız.” dedi.

Emekli vatandaşlara da her projeden kontenjan ayırdıklarını, bu yıl hiç konut sahibi olmamış 20 bin emekliyi konut sahibi yapacaklarını söyleyen Turan, çalışmalarına 54 şehirde devam ettiklerini belirtti.

Ülkenin en önemli toplu konut kuruluşu olan TOKİ’nin müteahhit firmaları, Eylül ayında indirimli olarak satışa sunacakları projelerini, Kasım ayında düzenlenen CNR Emlak Fuarı’nda, yerli ve yabancı son kullanıcı ile buluşturarak ciddi satış rakamları yakalayacaklar.

Türkiye’nin en büyük emlak ve gayrimenkul fuarı CNR Emlak Fuarı, 23-26 Kasım 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.