Türkiye’nin en sevilen mobilya ve ev dekorasyon markası Tepe Home evini yenilemek isteyenlere fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en sevilen mobilya ve ev dekorasyon markası Tepe Home sunduğu avantajlı fiyatlarla tüm evleri yenilemeye kararlı. Yenilenen mağaza konsepti ve yeni kreasyonu ile dekorasyon severlerden tam puan alan Tepe Home, ulaşılabilir fiyatlarıyla da tüm evleri yepyeni bir havaya bürüyor.

Kalıpların dışına çıkan tasarımları, pratik çözüm önerileri, modern yaşam alanları için ideal ve iddialı mobilya alternatifleri ile şıklık ve zerafeti bir araya getiren Tepe Home’da bir evin tüm ihtiyaçlarını bulabiliyorsunuz. Kampanya kapsamında, evini yenilemek isteyen ve yeni evlenecekler için tüm mobilya alışverişlerinde net %40’a peşin alışverişlerde ilave %10 indirim fırsatı Şubat ayı süresince devam ediyor. Evinizi tamamen yenileyebileceğiniz gibi, her eve ve bütçeye uygun olarak dekorasyon severlerin beğenisine sunulan yemek masası, koltuklar, sandalyeler, konsollar, rengarenk metal ayaklı ve ahşap sehpalar, tv üniteleri, berjerler ve birbirinden tarz puflar ile farklı kombinasyonlar yaratabilirsiniz.