Dap Yapı tarafından İstanbul’un göbeğinde, Taksim’de inşa edilen Petek Residence 2 ay sonra teslim edilecek.

Taksim Petek Residence 2 ay sonra teslim edilecek. Dap Yapı tarafından Taksim’de kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Petek Residence projesi, mimari formunu petekten alıyor. Bugün Petek Residence projesi için Divan İstanbul’da bir basın lansmanı düzenlendi. Lansmana Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz katıldı.

Yılmaz, proje ile ilgili ‘Bal, binlerce yıldır şifa niyetine kullanılır. Biz de baldan esinlenerek projemizin adını Petek Residence koyduk. Duruşu ile, mimarisi ile farklı bir proje. Taksim, Osmanlı’dan önce bile İstanbul’un en merkezi noktalarından biri oldu. Tabi ki bu bölgede çok yatırım yapmak istiyorduk ve 4 farklı parseli alarak birleştirdik ve ortaya bu kentsel dönüşüm projesini çıkardık’ dedi.

112 rezidans, 15 ofis ve 5 mağazadan oluşan Petek Residence projesi 132 bağımsız bölümden meydana geliyor. Suit, Grand Suit ve King Suit olarak tasarlanan daireler 103m2-239 m2 aralığında değişiyor. Dubleks dairelerde konfor ve geniş yaşam alanlarının sunulduğu Taksim Petek Residence’ta ofisler 92 – 142 metrekare arasında değişirken, ticari ünitelerin büyüklükleri ise 183 metrekareden başlıyor.

Metrekaresi 7 bin dolar
Bir çok farklı mimari de proje inşa eden Dap Yapı tarafından yükselen Taksim Petek Residence projesinde yer alan dairelerin metrekare fiyatı 7 bin dolardan başlıyor.

72 ay 0 faiz fırsatı
Proje kapsamında yer alan rezidanslar 72 ay 0 faiz fırsatı ile satılabiliyor.
Projede, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri bulunuyor.

Lüks rezidans hizmeti
Taksim Petek Residence’ta yer alan ofis ve suit sahipleri için kişiye özel lüks rezidans hizmetleri sunuluyor. Fitness, kapalı yüzme havuzu, sauna ve jakuzi alanlarının bulunduğu projede ofis katlarına özel asistan hizmeti ve lüks toplantı odaları yer alıyor.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com