Emlak Konut öncülüğünde başlatılan 8 ay 0 faiz kampanyasına Tahincioğlu Gayrimenkul de katıdı. Peki 84 ay 0 faiz hangi projelerde geçerli olacak?

Bir çok proje geliştiren Tahincioğlu Gayrimenkul de Emlak Konut öncülüğünde başlatılan 84 ay 0 faiz kampanyasına katıldı.

Nidapark İstinye, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark Kayaşehir projelerinde geçerli olacak olan 84 ay 0 faiz kampanyası kapsamında yüzde 10’den yüzde 25’e kadar değişkenlik gösteren peşinat oranlarına göre 0 faiz uygulanacak.

Kampanya 31 Mart’a kadar geçerli olacak.

Geçtiğimiz Hafta Katar’da düzenlenen Expo Turkey by Qatar Fuarı’nda Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu, uluslararası platformda da yatırımcılarla buluşmuştu.

Fuara üç proje ile katıldıklarını belirten Özcan Tahincioğlu, “Sektörü yakından takip etmek ve iş bağlantıları kurmak açısından Expo Turkey by Qatar Fuarı bizim için önemli bir organizasyon. Fuara ayrıcalıklı üç projemizle, Emlak Konut GYO’nun standında katıldık. Expo Turkey by Qatar’ın, Türkiye ve Katar’ın iktisadi işbirliğine platform oluşturmak, geliştirmek üzere iki ülke tarafından düzenlenen bir fuar olduğunu da değinen Tahincioğlu, “Fuar ile ilgili olarak Katar Hükümeti’nden, Katarlı şirketlerden, ziyaretçilerden de oldukça olumlu geri dönüşler aldık. Expo Turkey by Qatar’ın, her geçen yıl daha iyi olması, iki ülke arasında yapılacak işbirliklerine daha çok katkı sağlaması için elimizden geleni yapacağız” demişti.

Melek GÜNER AKMAN/Emlakmetrekare.com