TAÇ’ın Sevgililer Günü için tasarladığı Joselyn nevresim takımı, bu özel günde aşkınızı anlatmanın en şık yolu… Hem de özel tasarımlı kutusunda beyaz gül kokulu taş hediyesi ile birlikte sunuluyor.

Gül, kalp, kelebek, kuş desenleriyle bezenmiş TAÇ Joselyn nevresim takımı ile, odanızda romantik bir hava yaratabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nü daha özel kılmak için, sevgilinize şık tasarımlı kutusunda Joselyn nevresim takımı ve beyaz gül kokuları ile odaların atmosferini değiştiren koku taşı hediye ederek, onu çok mutlu edebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak sınırlı sayıda üretilen TAÇ Joselyn nevresim takımının tek ve çift kişilik seçenekleri mevcut.

TAÇ Hakkında…
Taç markasını yaratmaya 1970’li yıllarda başlayan Zorlu Tekstil Grubu, ev tekstili alanında önemli yeniliklere ve başarılara imza attı. Güçlü tasarım ekibi ile özgün ve yaratıcı tasarımlar üreten ve moda yaratan bir marka konumunda olan Taç, milyonlarca evi güzelleştiriyor. Teknolojik gelişmeleri de yakından izleyen Zorlu Tekstil Grubu, Taç markası ile ev tekstili modasının rotasını belirliyor.