Katal İnşaat’ın İzmir’de hayata geçirdiği projesi ‘Stüdyo 35’e ilgi devam ediyor.
Karşıyaka’da gerçekleştirdiği prestijli projelerle adından sıkça söz ettiren Katal İnşaat’ın son projesi ‘Stüdyo 35’ projesinin yüzde 55’i satıldı. İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılaşan projenin kalan daireleri uygun kredi imkanlarıyla ev sahipleriyle buluşmayı bekliyor.

15 Kasım’da lansmana çıkan Stüdyo 35 projesi 3 bin metrekarelik alanda 1+1 100 adet daireden oluşuyor. Açık yüzme havuzu, kapalı spor salonu, okuma salonu, 24 saat güvenliği, kapalı ve açık otoparkıyla özellikle öğrenciler için otel konforunda bir yaşam avantajı sunan Katal İnşaat, hem yatırım hem de kaliteli bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Yüzde 55’i satıldı

Çiğli Katip Çelebi Üniversitesi ve metroya yürüme mesafesinde, anayola 50 metre uzakta yer alan Stüdyo 35 projesi İzmirlilerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. 12 ay sonra teslim edilecek olan evlerin yüzde 55’inin satışı yapıldı.Özellikle yatırımcılar için güzel bir projeye imza attıklarını belirten Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, “Stüdyo 35 projesinin yarısından fazlasının satışını gerçekleştirdik. İzmirlilere yoğun ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Geri kalan dairelerimiz için uygun kredi imkanlarıyla müşterilerimize yardımcı olacağız.” dedi.

Milliyet