Doğal 4K’dan Full HD 3D’ye kadar, Sony Ev Sineması Projektörleri, yenilikçi teknolojileriyle filmlere hayat veriyor.

Sony profesyonel sinema projektörlerinin içindeki panellerin benzeri olan gelişmiş SXRD paneller, etkileyici ayrıntı kalitesi ile izleyenleri maceranın içine sürüklüyor.

Net, parlak, yüksek kontrastlı görüntüler ve sinema kalitesinde zengin renklerle film ve oyunların keyfini çıkarmak için Sony, 4K, Full HD ve 3D kalitesini yaşatan ‘ev sineması projektörleri’ ile oturma odalarında yeni bir dünyanın kapılarını açmayı sağlıyor. Sony’nin 4K Ev Sineması projektörleri, 4096 x 2160 çözünürlük ile Full HD’nin dört katından fazla çözünürlük sunuyor. Profesyonel Sony sinema projektörlerinin içindeki panellerin benzeri olan gelişmiş SXRD™ paneller sayesinde Sony Ev Sineması projektörleri, etkileyici ayrıntı kalitesi sunarak izleyicileri maceranın içine sürüklüyor.

Gereksiniminizi belirleyip Sony Ev Sineması projektörünüzü seçin

Sevdiğiniz filmleri gerçek sinema kalitesinde ayrıntılarıyla izleyebilmenizi sağlayan Sony 4K ve Full HD Sony Ev Sineması projektörleri ile evinizde gerçek sinema deneyimi yaşamak mümkün oluyor. Büyük gösterim odaları için ideal bir seçenek olan, Sony’nin en iyi 4K projektörü VPL-VW1100ES, 4096 x 2160 çözünürlükte görüntü kalitesi, muazzam 1.000.000:1 kontrast oranı ve 2000 lümen parlaklık sunuyor. Sony VPL-VW500ES 4K Ev Sineması projektörü, çarpıcı 200.000:1 kontrast oranı ve 1700 lümen parlaklık seviyesiyle orta büyüklükteki odalar için son derece uygun bir seçim oluyor, büyük ekran 4K deneyimini kendi evlerde yaşamayı sağlıyor.

Full HD 3D Ev Sineması projektörü, 1700 lümen parlaklık ve etkileyici 120.000:1 kontrast oranıyla 2D veya 3D filmlere, oyunlara ve diğer içeriğe hayat veriyor. Eğlence deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak isteyenlere uygun fiyatlı bir seçenek sunan VPL-HW40ES Full HD 3D Ev Sineması projektörü, profesyonel sinema projektörlerimizde kullanılan profesyonel teknolojiyi içeriyor; 1700 lümen parlaklık, zengin renkler ve göz alıcı kontrastla büyüleyici 2D ve 3D görüntüler sunuyor.

İşletmeler, üniversiteler ve okullar için lazer projektörler

Dünyanın ilk 3LCD lazer projektörü olan VPL-FHZ55, Full HD’den daha yüksek çözünürlüğe sahip parlak ve ayrıntılı WUXGA görüntüler üretiyor; geniş bir kurulum gereksinimi aralığı için ideal çözüm oluyor. Dünyanın en parlak 3LCD projektörü olan VPL-FHZ700L ise, olağanüstü görüntü kalitesini ve parlaklığı, lazer projeksiyonun güvenilirliği, uzun çalışma ömrü ve azaltılmış çalıştırma maliyetleriyle bir araya getiriyor; yüksek WUXGA görüntü kalitesi ve çok yönlü kurulum seçenekleri sunuyor.

Sony VPL-FHZ700L ve VPL-FHZ55 lazer projektörler, muhteşem görüntü kalitesi, düşük çalışma maliyetleri ve 20.000 saate kadar ışık kaynağını değiştirmeden çalışma özellikleriyle işletmeler, üniversiteler ve okullar için ideal birer seçenek oluyor. 20.000 saat kullanım ömrü, normal kullanımla yaklaşık on yıl boyunca ışık kaynağını değiştirmek gerekmeyeceği anlamına geliyor. En üst seviyede performans sunarken bakım ihtiyacını daha da azaltan lazerli projektörler, geleneksel iş projektörleriyle karşılaştırıldığında kullanım ömrü boyunca daha düşük sahip olma maliyeti sunuyor. Dahası, VPL-FHZ700L ve VPL-FHZ55, yüksek verimliliğe sahip lazer ışık kaynağını Sony’nin beğeni toplayan 3LCD BrightEra™ panel teknolojisiyle bir araya getiriyor. Böylelikle olağanüstü parlak, yüksek kontrastlı görüntüleri mükemmel renk doğruluğu ve stabiliteyle sunan güçlü bir bileşim ortaya çıkmış oluyor. Ayrıca, dahili enerji tasarrufu özelliğiyle Sony VPL-FHZ700L ve VPL-FHZ55 lazer projektörler, hem çevreye duyarlılığı hem de elektrik faturalarında sağladığı düşüşle kullanıcılarını memnun ediyor.