Teknoloji artık hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi. Kullanılan birçok eşya, gelişen teknoloji ile akıllı hale gelerek hayatı kolaylaştırıyor. Yaşam alanları da şimdi yeni sistemlerle konfor kazanıyor. Bina otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy,TaHoma® Akıllı Ev Sistemi ile hayat standardını yükseltiyor.

Konfor, Güvenlik ve Enerji Tasarrufu…
Somfy’ninTahoma® Akıllı Ev Sistemi;motorize panjurlar, tenteler, ışıklandırmalar, ısıtma sistemleri, bahçe ya da garaj kapıları dahil tüm ekipmanlarınızı birbiriyle bağlantılı hale getirip istediğiniz zaman, evinizden ya da dışarıdan kontrol etmenizi olanaklı hale getiriyor. Böylece yaşam alanlarında daha konforlu, güvenli ve tasarruflu bir hayat sağlıyor. Örneğin akşamları ışığınız istediğiniz kadar yanarken, garaj ve bahçe kapılarınız evden çıktığınızda otomatik olarak kapanabiliyor. Evinizdeki kamera ve dedektörler yardımı ile alarm durumunda evinizde olmasanız bile anında bildirim almanız mümkün oluyor. Enerji tasarrufu için ısıtma sisteminizile panjurlarınız birlikte çalışabiliyor ve güneş sensörlerisayesinde panjurlarınız güneş ışığı seviyesine göre otomatik olarak kontrol edilebiliyor. Üstelik TaHoma®, kullanıcı dostu arayüz, bulunduğunuz her yerden kolay ulaşım, pratik kurulum ve kullanım özellikleriyle de fark yaratıyor. TaHoma®, 100’den fazla cihaz ile uyumlu çalışıyor…

Sertifikalı güvenlik çözümü…
Somfy Tahoma®Akıllı Ev Sistemiiçinio-homecontrol güvenlik protokolünü kullanıyor. Sistem ayrıca yüksek performanslı SySS güvenlik sertifikasına sahip bulunuyor.