Eroğlu Gayrimenkul’un hayata geçirdiği en yeni karma projesi Skyland İstanbul, ikonik tasarımöğla çok yakın bir zamanda Istanbul’un benzersiz mimari yapıları arasında yerini almaya hazırlanıyor.

Skyland Istanbul, dünyaca ünlü yapılara attığı imza ile adından söz ettiren mimari, şehircilik ve tasarım şirketi Broadway Malyan’ın tasarladığı rezidans, ofis ve konsept bir alışveriş merkezinden oluşuyor. Eroglu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu’nun ev sahipliğinde, Skyland Istanbul’da düzenlenen toplantıda Ocak 2017’de teslimatı yapılacak olan projenin geldiği nokta hakkında bilgi verildi. Nurettin Eroglu, konuşmasında, “Skyland İstanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle İstanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak,” dedi. Toplantıya katılan konuklar Skyland İstanbul’un zirvesinden ilk kez İstanbul’u 360 derece seyretme fırsatını elde etti.

Benzersiz yaşam kolaylığı
Her geçen gün büyüyen ve gelişen çevresiyle Skyland Istanbul projesi, konumu ve içerdiği fonksiyonlar sayesinde benzersiz bir yaşam kolaylığı sağlıyor. Proje, havaalanları, metro istasyonuna ulaşım kolaylığı, köprü ve ana yollara yakınlığı ile çatısı altında yaklaşık 15 bin kişiyi buluşturan ve yatırım değeri her geçen gün artan hareketli bir merkez olmaya hazırlanıyor. Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu Skyland Istanbul projesinin göz bebeği olduğunu vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti:

“Skyland Istanbul projemiz ile geleceğin Istanbul’una bugünden kapıları açarak Istanbul’a farklı bir bakış açısı getiriyoruz. Bölgedeki nitelikli karma proje ihtiyacını ve Seyrantepe’nin şehrin yeni cazibe merkezi olacağını öngördük. Kısa zamanda Istanbul’un yeni zirvesi haline gelecek olan Seyrantepe, Skyland İstanbul sayesinde daha da değer kazanacak ve yeni Istanbul’un yüzü konumuna gelecek. Skyland Istanbul, kalitesi ve seçkinliğiyle Istanbul’un yeni simgelerinden birisi olacak.”

Tasarım, konsept ve mirnarisi ile Istanbul’un gözde karma projelerinden biri olan Skyland Istanbul, sakinlerine çok canlı bir yaşam vaad ediyor. Her geçen gün çehresi değişen ve prestij kazanan Seyrantepe bölgesinde, Seyrantepe TT Arena Stadı’na’ya komşu bir lokasyonda hayata geçirilen proje, konumuyla cezbediyor. TEM yoluna direkt bağlantılı olması ve metro istasyonunun hemen yanında yer almasının yanı sıra havaalanlarına, köprü ve ana arterlere kolayca ulaşım imkanı sağlıyor.

360 derece seyir deneyimi
Toplantının ikinci yarısında ise Skyland Istanbul’un seyir katına çıkan basın mensupları Karadeniz’den Marmara’ya 360 derece benzersiz bir manzarayı izlediler. Konuşmasına burada devam eden Nurettin Eroğlu: “Ocak 2017’de teslim edilecek projemizde yatırım değeri her geçen gün artan rezidanslar, yaklaşık 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip dikey ve yatay ofislerin yanı sıra 40.000 m2lik kiralanabilir alanda sosyal yaşam alanları lüks restoran ve kafelerden oluşan meydanın yanı sıra bir çok özel markalara ev sahipliği yapacak bir de konsept AVM’miz yer alacak. Bu AVM, Skyland Istanbul’u hareketli bir merkez yapacak hem de o bölgeye ciddi bir katma değer sağlayacak diğer bir önemli özellik olacak.” dedi.

Skyland Istanbul’da Teras Keyfi Her ihtiyaca uygun farklı daire seçenekleri sunan Skyland Istanburda, ister Belgrad Ormanı, isterse Istanbul Bogazı’nı görmek isteyenlere göre tasarlanan teraslar, sahiplerine huzur ve mutluluğu yakalatıyor.

Geniş balkonlarıyla yaşam alanlarını büyüten ve yaz-kış sakinlerine yemyeşil manzaraya karşı uyanma imkanı veren Teras Evler, yaklaşık 12.000 m2 toplam alanı, ince detaylarla döşenmiş daireleri ve sosyal yaşam alanlarıyla stresten uzak bir hayat sunuyor.

Yüzde 0,69 faizle ödeme kolaylıkları
Skyland Istanbul lokasyonuyla dikkat çekerken, sağladığı imkanlarla da karma bir yaşam alanı sunuyor. Skyland Istanbul, rezidans sakinlerine, akıllı ev teknolojileri, restoran, fitness, wellness ve spa mekanlarının yanı sıra 3500 araçlık otoparkı ve proje alanına iki farklı giriş gibi ince düşünülmüş detaylarla konforlu bir yaşam vadediyor. Teknolojiyle doğallığın, ihtiyaçla huzurun harmanlanarak geleceğin konut projesinin yaratıldığı Skyland Istanbul, hiç peşinatsız yüzde 0,69 faiz oranıyla cazip bir yatırım fırsatı sunuyor.

Istenilen büyüklükte ofisler
Skyland Istanbul’un ofis kulesi ise konumu, 360 derece kapanmayan manzara, teknolojik altyapısı ve benzersiz sosyal olanaklarıyla, çalışmaktan keyif alınacak bir ortam sunuyor. 504 ofisten oluşan proje, modern iş dünyasının günlük ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak bölümler ve daha birçok farklı ince defaya sahip. Proje, Büyükdere Caddesi ve Maslak paralelinde merkezi iş alanı üzerinde olması ve TEM otoyolundan direkt bağlantı sağlamasıyla trafik sorununu da ortadan kaldırıyor. Skyland Istanbul’un ofis kulesi yüksek yatırım değeri ve birleştirilerek her katta 83 m2 ila 2000 mı arasında istenilen büyüklükte tasarlanabilen ofisleriyle benzersiz fırsatlar sunuyor. Yaklaşık 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip yatay ofisleri ise 8 metre tavan yüksekliği ile ferah bir çalışma alanı yaratıyor.

Konuşması’, Skyland Istanbul’un yatırım değerine vurgu yapan Nurettin Eroglu: “Skyland Istanbul’da rezidans ve ofis sahibi olmak isteyenlere ayrıcalıklı bir kampanya sunuyoruz. Skyland Istanbul konumu, kaliteli bir yaşamı bir arada sunan ve hayatı kolaylaştıran olanakları sayesinde her geçen gün değeri artarak yatırımcılarına kazanç sağlayacak bir proje. Kampanyamız, Istanbul’un merkezinde akılcı ve caz. yatırım yapmak isteyenleri bekliyor” dedi. Bugüne kadar Istanbul Lounge, Istanbul Loııııge 2, Oksizen Konutları, Florya Ekşinar Konakları, Harmony rowers, Platform Merter ve Yeni Moda Evleri projelerini tamamlayarak müşterilerine teslim eden Eroğlu Gayrimenkul, lokasyonu ve ödeme fırsatlarıyla fark yaratan Skyland Istanbul projesi ile Istanbul’u dünya markası konumuna getirecek prestijli bir işe imza atıyor.