Sinpaş Köyceğiz’de yeni bir kampanya başlatıldı. Kampanya çerçevesinde yüzde 10 lansman indiriminin yanı sıra daire bedelinin yüzde 70’i ödendiğinde yüzde 15 indirim söz konusu.
Sinpaş Yapı’nın köy yaşamından esintilerle hayata geçirdiği Sinpaş Köyceğiz’de daireler, avantajlı kampanyalar ile satılıyor. Yüzde 10’luk lansman indiriminin devam ettiği projede Konut bedelinin yüzde 70’inin ödenmesi durumunda ekstra yüzde 15 daha indirim avantajı sunuluyor.

Sinpaş Köyceğiz’de eşsiz köy yaşamı

İstanbul Sancaktepe’de inşa edilen Sinpaş Köyceğiz, 291 Daire ile yükseliyor. Doğa yaşam imkanı sunulan projede geniş bir biyolojik gölet etrafında doğal yaşam konseptinin yanı sıra meyve bahçeleri ve köy kahvesi yer alıyor. 26 bin metrekare arsa alanı üzerinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı Konut seçeneklerinin bulunduğu proje, 5 ila 11 katlı bloklardan meydana geliyor. Tüm blokların göl ve peyzaj manzarasına olduğu projede arka cepheli konut yer almıyor, Projede 8 bin 600 yeşil alan mevcut. Köyceğiz’de, 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut seçenekleri bulunuyor.konuthaberleri.com

Meyve bahçeleri arasında yaşam

Köyceğiz’in sıcaklığını İstanbul’a taşıyan projede peyzaj alanı, ortada kısımda meydana getirilen 2 bin 500 metrekarelik biyolojik göletin etrafında bulunuyor. Sinpaş Köyceğiz’in merkezinde ise Orta Kahve bulunuyor. Projede ayrıca çınar ağaçları, köye ait taş dokusu, köy kahvesi ve köy çeşmesi ile gerçek anlamda bir köy meydanı tasarlanıyor. Bu meydanın yanında ise asma, elma, armut, kayısı, erik, kiraz, portakal ve mandalina ağaçlarından oluşan bir meyve bahçesi mevcut.

Yürüyüş parkuru yeşilin içinde gizli

Projedeki yürüyüş parkuru, patikalarda bulunuyor ve yeşilin içinde gizlenmiş durumda. Ayrıca bu parkur boyunca da nar, portakal ve mandalina ağaçlarının yanı sıra zambak bahçeleri arasında dinlenme terasları, su kenarı locaları, hamaklar, salıncaklarla sakin kitap okuma köşeleri de yer alıyor. Proje, Sancaktepe TEM Otoyolu gişelerine 4 kilometre, Şile Otoyolu’na ise 5 kilometre mesafede bulunuyor. Proje ayrıca bu yılın Mayıs alında hizmete girmesi planlanan metro hattının yakınında yükseliyor. Sinpaş Köyceğiz’de teslimlerin 2016 yılının Mayıs ayında yapılması planlanıyor.