Servet GYO tarafından Beylikdüzü Yakuplu’da inşa edilen Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde satışlar başladı.

 

Servet GYO’nun İstanbul Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi’nde kat karşılığı yöntemiyle geliştirmekte olduğu “c projesinde arsa sahipleri ile bağımsız bölüm seçimi yapıldı. Servet GYO’nun payına düşen bağımsız bölümlerin satışı başladı.

Servet GYO, Sinpaş İş Modern Ambarlı projesinde payına düşen bağımsız bölümlerden 7 tanesinin satışını gerçekleştirdi. 7 adet bağımsız birimin satış bedeli KDV hariç toplam 14 milyon 175 bin 500 TL.

 

Servet GYO’nun KAP açıklaması;

Şirketimizin İstanbul İli Beylikdüzü İlçesi Yakuplu Mahallesi’nde kat karşılığı yöntemiyle geliştirmekte olduğu “Sinpaş İş Modern Ambarlı” projesinde arsa sahipleri ile bağımsız bölüm seçimi yapılmış ve Şirketimizin payına düşen bağımsız bölümlerin satışına başlanmıştır. Projede Şirketimiz payına düşen 87 adet bağımsız bölümün toplam satılabilir alanı yaklaşık 62.000 m2 olup, ilk aşamada 7 adet bağımsız bölümün ön satışı gerçekleşmiştir. Ön satışı gerçekleşen 7 adet bağımsız bölümün satılabilir alanı toplam 2.614 m2 olup, satış bedeli ise KDV Hariç toplam 14.175.500 TL olmuştur.

Diğer yandan, Şirketimizin pazarlama ve satış departmanı bulunmadığından, Yönetim Kurulumuzun 30.10.2017 tarih ve 18 sayılı kararına istinaden, projede Şirketimiz payına düşen bağımsız bölümlerin satışı için Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Ticaret A.Ş. (Sinpaş Yapı) ile bir aracılık ve marka kullanım sözleşmesi imzalanmıştır. Sözleşmeye göre bağımsız bölümlerin satışı Sinpaş Yapı personeli tarafından gerçekleştirilecek olup, Şirketimiz “Sinpaş İş Modern Ambarlı” markasını 5 yıl süreyle kullanma hakkına sahip olacaktır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Melek GÜNER AKMAN/Haberyapi.com