Sinpaş İncek Dünyası’nda erken rezervasyon fırsatı 80 aya kadar vade farksız ödeme seçenekleriyle 31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli kampanya…

Sinpaş GYO’nun Ankara’ya değer katan ilk temalı konut projesi İncek Dünyası bünyesindeki İncek Life, İncek Blue ve İncek Green Ankaralıları yeşilin ve mavinin huzurlu dünyası ile buluşturmaya devam ediyor.Yaşamın başladığı İncek Life’da ev teslimleri devam ederken; İncek Blue ve İncek Green etaplarında erken rezervasyon fırsatı sunuluyor.
Sinpaş GYO’nun Ankara’da hayata geçirdiği konut projelerinden İncek Life 7 ayrı konut tipiyle doğanın içinde zengin bir yaşam yelpazesi sunuyor. Villa Nergis, Villa Çiğdem, Lale Konakları, Kardelen Konakları, Menekşe Konakları, Leylak Evleri ve Göl Kule, Ankara’ya özel dengeli bir yaşam vaat ediyor.

İncek Dünyası’nda erken rezervasyon fırsatı 80 aya kadar vade farksız ödeme seçenekleriyle…
31 Mart 2015 tarihine kadar geçerli kampanya kapsamında İncek Dünyası’nda ev sahibi olmak isteyenlere banka kredisiz ödeme kolaylıkları sunuluyor.
Peşinatsız 40 ay, % 20 peşinatla 50 ay vade farksız aylık ödemeler gibi seçeneklerin yanında % 50’sini peşin ödeyenler için 80 aya kadar vade imkanı sunuluyor.

Şehir hayatının yoğunluğundan ve stresinden uzaklaşmak mümkün

Çocukların özgürce oynayabileceği, anne babaların keyifle vakit geçirebileceği, gençlerin spor ve sosyal alanlarda kendilerini geliştirebileceği İncek Life, kendine özgü mahalle yapısı ve zengin sosyal yaşamıyla Ankara’nın havasını değiştiriyor. İncek Life’a komşu parkta yer alan açık plaj ve devasa yüzme havuzu, piknik ve barbekü alanı, tenis kortu, golf ve basket sahaları, çocuk cenneti, yoga ve pilates alanları, koşu, yürüyüş ve bisiklet parkuru hayatınızı güzelleştiriyor.

İncek Blue 365 gün tatil konforu sunuyor

Komşu parkta yapabileceklerinizin yanında İncek Blue, Zen Kulübü, Spa ve Wellness’ı ile yılın 365 günü keyifli ve huzurlu bir yaşam sunuyor. İncek Blue’da siteden ayrılmadan günlük ihtiyaçların karşılanabileceği alışveriş alanları, 7/24 resepsiyon hizmeti, güvenlik, çocuklar için Kulüp Evi gibi sosyal olanaklar da mevcut.
İncek Green’de tüm balkonlar oksijen dolu bir dünyaya açılıyor
İncek Dünyası’nın son etabı İncek Green ise yemyeşil bir doku içinde doğanın kalbinde yaşam ayrıcalığı sunuyor. Projede Ankaralıların balkon sevgisi ve her mevsim peyzajın keyfini çıkarmaları düşüncesiyle, cam bölmelerle kapatılıp kış bahçelerine de dönüştürülebilen geniş balkonlar yer alıyor. Bir yanda komşu parkın peyzaj alanına, diğer yanda Çayyolu şehir manzarasına hakim konumda yer alan İncek Green, zengin bitki örtüsüyle tertemiz ve doğal bir ortamda keyifli bir yaşam vaat ediyor.

Su kenarında, sakin yaşam imkanı

İncek Green’in peyzajında su kenarı bitkileriyle şehrin iklimine en iyi uyum sağlayan ve en güzel görüntüyü veren Ankara’nın meşhur ağaçları; söğütler, atkestaneleri ve Japon akçaağaçları dikkat çekiyor. Doğadaki dengeyi en iyi aktaran ying/yang şeklinde düzenlenmiş, sessizliğin ve dinginliğin hâkim olduğu Zen Bahçesi, dikey yeşil duvarlar ve suyu çevreleyen ahşap kaplamalarla doğal bir yaşam için tasarlandı.

Bahçeşehir Koleji İncek Dünyası’nın yanı başında

Sinpaş GYO, Türkiye’nin güvenilir ve prestijli markalarıyla işbirliğini Ankara’da da sürdürüyor. Bahçeşehir Koleji, anaokulu ve ilköğretim okullarıyla İncek Life’ın yanı başında. Çocuklarının burada eğitim almasını isteyen İncek Life sakinleri hem avantajlı eğitim koşullarından yararlanıyor hem de çocuklarını okula yürüyerek götürmenin rahatlığını yaşıyor.
www.inceklife.com