Sektörünün önde gelen markalarından Siemens, Q8 silencePower VSQ8SIL66A elektrikli süpürgesiyle bahar yaklaşırken zahmetsiz temizlik vadediyor.

Bahar yaklaşırken evlerde bir bahar temizliği başlar işte bu noktada en önemlisi yüksek performans sağlayan ev aletleridir. Siemens, Q8 Elektirikli Süpürge ile bahar temizliğinin vazgeçilmezleri arasında yer almaya hazırlanıyor.

Siemens Q8 Elektrikli Süpürge toz torbası ne kadar dolu olursa olsun powerSensor’ü sayesinde yüzde yüz performansla çalışmaya devam ederek bahar ferahlığını evlere taşıyor. Siemens Q8 Elektrikli Süpürge bahar temizliğini kusursuz hale getirirken enerjiyi de tasarruflu kullanıyor.
Sahip olduğu ileri teknolojiyle tüketicilerin hayatına kolaylık ve konfor katan ürünler geliştiren Siemens, Q8 silencePower VSQ8SIL66A elektrikli süpürgesiyle de bahar temizliğinde fark yaratıyor. Yenilikçi powerSensor teknolojisi sayesinde, toz torbası dolsa bile güç ve performansı hiç azalmayan Q8 silencePower Elektrikli Süpürgesi VSQ8SIL66A, kulanıcılarına taze bahar havasını doyasıya yaşama fırsatı sunuyor.

Bahar temizliğinin vazgeçilmezleri arasında yer alan Siemens Q8 Elektirikli Süpürge, HEPA filtresi ile de bahar alerjisine sahip bünyelere rahat bir nefes aldırıyor. Siemens Q8 Elektrikli Süpürge çok katlı ses yalıtımı ve titreşimsiz motor tasarımıyla kullanıcılarına sessiz sedasız ev temizliği yapma imkanı sağlıyor.
Siemens Q8 Elektrikli Süpürge sağladığı enerji tasarrufuyla bütçeleri de ferahlatıyor

QuattroPower teknolojisine sahip Siemens Q8 Elektrikli Süpürge yüksek toz çekişiyle mükemmel temizlik sağlarken, düşük enerji tüketimiyle de hanelerde enerji tasarrufuna katkı sunuyor. Q8 Elektrikli SüpürgePowerProtect torbaları sayesinde de kullanıcılar süpürgelerinin toz torbasını uzun süre kullanabiliyor.

Siemens Q8 Elektrikli Süpürge, özel olarak geliştirilmiş sert zemin ucu ile kullanıcılarına sert zemin ve parke üzerinde en iyi temizleme performansı sunuyor. Ürün sürgülü ve kilitleme mekanizmalı teleskobik borusu, teleskobik boruya klipslenebilen kenar köşe, mobilya ve döşemeleriçin dar aralık ve fırçalı uçları, ErgoPremium ergonomik tutma yeri ve 12 metre yarıçapında etkinlik alanıyla da kullanıcılarına büyük kullanım kolaylığı sağlıyor.

Siemens Q8 Elektrikli Süpürge tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekti
Siemens Q8 Elektrikli Süpürge yenilikçi tasarımıyla uluslararası prestijli tasarım yarışmalarınn da yıldızı oldu. Q8 Elektirikli Süpürge, IF ve Red Dot Design tasarım yarışmalarından ödülle döndü.

Ürün sahip olduğu otomatik kablo toplama özelliği, elektronik güç ayarı, elektronik toz torbası doluluk göstergesi, mobilya ve duvarları çizilmelere karşı koruşan softBumper hava yastıkları ve özel kaplaması, üstün manevra özelliği bulunan tekerlekleri, dikey ve yatay park etme özellikleri ile incelikle düşünülmüş tasarımını gözler önüne serdi.