Sevgililer Günü’nde tüm sevenleri yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaya davet eden Marshall Boya’nın klasik renkler içeren “Sizin & Onun” trendi ile hem erkeksi hem de kadınsı zevklere uyan rüya gibi bir mabet yaratmak mümkün.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla yeni yılda da insanların hayatına renk katmaya devam eden Marshall Boya, Sevgililer Günü’nde sevdiklerinin hayatını sürprizlerle daha renkli kılmak isteyenlere yaratıcı seçenekler sunuyor. Tüm sevenleri, yaratıcılıklarını ortaya çıkarmaya davet eden Marshall, “Sizin & Onun” trendinin paletinde bulunan haki, barut grisi ve camgöbeği gibi koyu ve tutkulu renk tonları, mürdüm eriği moru, tozpembe ve krem rengi gibi daha açık tonlu klasik renklerle hem erkeksi hem de kadınsı zevklere uyan, rüya gibi bir mabet yaratmaya imkân veriyor.

Her ikinizin de seveceği bir görünüm yaratın

2015 yılı için Marshall’ın sunduğu dekorasyon trendlerinin en önemlilerinden biri de bir yandan insanların farklılıklarını kutlamak diğer yandan ise buna rağmen uyumlu bir görünümü teşvik etmek. Partnerinizle dekorasyon tarzlarınız farklı olabilir. Biriniz görkemli kadınsı renk tonlarını severken diğeriniz daha erkeksi bir görünüm için can atıyorsa, bunun her ikinizin de seveceği bir görünüm yaratmanıza engel olmasına izin vermeyin.

Şaşırtıcı kombinasyonlarla klasik ve zarif bir tarz

Kadınsı ve erkeksi renkleri şaşırtıcı derecede akıllıca yöntemlerle kombine ederek yatak odanızda bu trendi kucaklayın. Haki, barut grisi ve camgöbeği gibi koyu, tutkulu renk tonları mürdüm eriği moru, tozlu pembe ve krem rengi gibi daha açık renklerle mükemmel eşleşiyor. Bu geleneksel erkeksi ve kadınsı renk tonlarının kombinasyonu ile klasik ve zarif bir tarz yakalayabilirsiniz.

Farklılıklarınızı kutlayın

Önem verdiklerinizi vurgulamak için aksesuarlarınızı ön plana çıkarın. Örneğin yatak başlığının üzerine, sevdiğinizin portresi ile kendi portrenizi yerleştirebilirsiniz. Ayrıca, komodinlerden birinin üzerine yumuşak pembe renkte çiçekler koyarken diğerine erkeksi kokuya sahip bir mum koyabilirsiniz. Bir arada mükemmel uyum sağlayan iki farklı görünüm oluşturarak, her ikinizin de içinde olmayı seveceği, huzur veren bir mabet yaratabilirsiniz.