Seramiksan, sektörde fark yaratan, teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni vitrifiye serilerini 10-14 Mart tarihleri arasında Almanya’da ISH Frankfurt 2015’te sergiledi.
Türk Seramik sektörünün yenilikçi gücü Seramiksan, ISH Frankfurt, Uluslararası Banyo, Yapı, Enerji, Klima Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Fuarı’nda teknoloji ve tasarımın buluştuğu yeni vitrifiye serilerini sergiledi. İki yılda bir düzenlenen ve alanında dünyanın en büyüğü olan fuara ilk kez katılan olan Seramiksan, yeni vitrifiye koleksiyonuyla ziyaretçilerini karşıladı.
Modern tasarımlı vitrifiye serileri ile fark yaratan Seramiksan, vitrifiye koleksiyonunda yer alan Volcano, Ocean ve Terra’yla birlikte yeni serileri Luna, Silva ve Natura’yı da ISH Frankfurt 2015’te görücüye çıkardı.
Yeni Vitrifiye Koleksiyonu: Luna, Silva ve Natura
Ay’ın yalın hatlarının keskin dönüşlere sahip ince kenarlarıyla bütünleşmesinden doğan Luna serisi Ay’ın etkileyici parlaklığını vitrifiye formunda yansıtırken, Natura, farklı geometrilerle tasarlanan tezgah üstü lavabolarını, yuvarlak, çanak ve kare gibi birçok farklı form seçenekleriyle sunuyor. Banyolarına ferah bir hava taşımak isteyenler için Silva, sade tasarıma modern çizgilerle hayat veriyor.
Seramiksan’ın ilk kez yer aldığı ISH Frankfurt 2015’le ilgili konuşan Seramiksan Seramik Sağlık Gereçleri Fabrika Müdürü Selami Tek, ’Alanında dünyanın en önemli fuarı olan ISH Frankfurt 2015’te ilk kez yer almanın heyecanını yaşadık. Fuarda vitrifiye koleksiyonumuzla yer aldık. Banyoların her türlü ihtiyacına yönelik işlevsel ve estetik çözümleri sunduğumuz, çanak ve flat lavabolar, kolay temizlik imkanı sunan CLEAN-WC klozetlerin içinde olduğu yeni vitrifiye serilerimizi sergiledik. Fuar bizim için çok güzel geçti. Standımıza büyük ilgi gördü. İnovatif ürün gamımızla Türk seramik sektörünü Almanya’da temsil etmekten büyük mutluluk duyduk.” Diye konuştu.