Seramik sektörünün teknoloji ve tasarım konusunda istikrarlı markası Seramiksan, vitrifiye ürünleri ile banyolara farklı bir bakış açısı getiriyor.
Seramiksan, Almanya’da ISH Frankfurt 2015’te(Uluslararası Banyo, Yapı, Enerji, Klima Teknolojileri ve Yenilenebilir Enerji Teknolojileri Fuarı)yeni ürünlerini sergilemeye hazırlanıyor.10-14 Mart tarihleri arasında yapılacak fuara Türk seramiklerini taşıyacak Seramiksan,vitrifiye koleksiyonunda yer alan Volcano, Ocean ve Terra’yla birlikte yeni serileri Luna, Silva ve Natura’yı da ISH Frankfurt 2015’te sergileyecek.
Seramiksan’ın ilk kez yer alacağı ISH Frankfurt 2015’le ilgili konuşan Seramiksan Seramik Sağlık Gereçleri Fabrika Müdürü Selami TEK, ’Alanında dünyanın en önemli fuarı olan ISH Frankfurt 2015’te ilk kez yer almanın heyecanını yaşıyoruz. Fuarda vitrifiye koleksiyonumuzla yer alacağız. Banyoların her türlü ihtiyacına yönelik işlevsel ve estetik çözümleri sunduğumuz, çanak ve flat lavabolar, kolay temizlik imkanı sunan CLEAN-WC klozetlerin içinde olduğu yeni vitrifiye serilerimizi sergileyeceğiz. Fuarın güzel geçeceğine ve standımızın büyük ilgi göreceğine inanıyoruz. İnovatif ürün gamımızla Türk seramik sektörünü Almanya’da temsil etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.” dedi.
Fuar da yer alacak yeni seriler Ay’ın keskinliği ve yalınlığından esinlenerek tasarlanan Luna serisi ve tezgah üstü lavabolarına farklı bir yaklaşım getiren Natura serisi, banyolarına ferah bir hava taşımak isteyenler için ise Silva, estetiği ve sıradışılığı bir araya getirecek.