Seramik sektörünün köklü ve yenilikçi markası Seramiksan, 2018 koleksiyonunu 27 Şubat – 3 Mart tarihlerinde, Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA İstanbul – Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı’nda sergileyecek.

Seramiksan, ileri teknolojisini yenilikçi tasarımlarla buluşturduğu yeni koleksiyonunu UNICERA’da görücüye çıkaracak. Güçlü Ar – Ge çalışmaları sonucu imza attığı zenginleştirilmiş ürün gamını sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerinin beğenisine sunacak.

Fuarda, Seramiksan’ın 2018 koleksiyonunda yer alan 20 mm full body ve color body ürünlerin yoğun ilgi görmesi bekleniyor. Gövdesi renkli olarak üretilen bu karolar gerçekçi görünümünün yanı sıra dayanıklılığı, leke tutmama özelliği, kolay döşenme özelliğiyle de dikkat çekiyor. Koleksiyonda merdivenler için özel olarak tasarlanan açık alan ve kapalı alan arasında bütünlük sağlayan 10 mm ve 20 mm ile Serastep de yer alıyor. Yoğun yaya trafiği olan havalimanları, istasyonlar, metro sistemleri ve AVM’lerde kullanılmak üzere ve 20 mm kalınlığındaki 60×60 40×120 60×120, 120×120 ve 120×180 (Türkiye’de ilk kez tasarlanan) ebadında üretilen unglazed porselen karolar da fuarda yoğun ilgi çekecek.

Seramiksan’ın mat, parlak ve full lappato ürünlerinin yanı sıra yine Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından nano teknoloji ile üretilen ürünler de UNICERA’da yerini alacak. Dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisine sahip olan Seramiksan, su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız Rimles klozetleri ve farklı modellerdeki lavaboları, 2,5 – 4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımlarını da fuarda sergiliyor.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Dünyadaki en son trendlere uygun olarak oluşturduğumuz farklı ebatlardaki yer ve duvar karolarının ve vitrifiye ürünlerinin yer aldığı 2018 koleksiyonumuzu UNICERA’da sergileyeceğiz. Her yıl fuar öncesi güçlü AR – GE çalışmalarımızla oluşturduğumuz ilklerin ve yenilikçi ürünlerin yer aldığı koleksiyonumuzu sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerle buluşturacağız. Dünya sektörünün en önemli fuarlarından biri olan UNICERA’ya bu yıl da katıldığımız için çok mutluyuz. İleri teknolojinin benzersiz tasarımlarla buluşmasının sonucu oluşturduğumuz koleksiyonumuz fuarda oldukça dikkat çekecektir.” dedi.