Selen Seyven, Model grubunun davulcusu Kerem Sedef’le evleniyor. Selen Seyven, Kerem Sedef kimdir?

Sedef, arkadaşlarıyla organize olarak Seyven’e sürpriz teklif yaptı. Evlenme teklifine, “Evet” diyen oyuncu, daha sonra arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Seyven, Instagram’dan paylaştığı fotoğrafa “Teklifi aldığım gün… Ne kadar da tatlıydınız. Hepinize benden Altın Portakal… Oyuncular sizi” yazdı.

Milliyet

Selen Seyven kimdir?
2 Nisan 1986 tarihinde Ankara’da doğan Selen Seyven, Özbek bir anne ve Türk babadan dünyaya gelmiştir. Ankara Yahya Kemal Beyatlı Lisesi mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nü okudu.

Selen Seyven Genco dizisiyle tanınmaya başladı. Ardından adını Osman Sınav ‘ın yönetmenliğini yaptığı Doludizgin Yıllar dizisinde rol aldı.[kaynak belirtilmeli] İlk başrol oynadığı filmi Janjan’dır. Sinemada ikinci başrolünü, engelli bir kızı canlandırdığı Abimm filmiyle oynamış ve bu filmin gösterim gününde hayranları kendisi için sinema salonu kapattırmıştır.

Birçok Türk dizisinde rol alan Selen Seyven son olarak bir aile komedisi olan Kocamın Ailesi dizisinde canlandırdığı Yonca karakteriyle yer aldı. Seyven, müzisyen sevgilisi Kerem Sedef ile evlenmeye karar verdi.

Kerem Sedef kimdir?
1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Kerem Sedefi bateristtir. Sedef, daha önce; Julyen, Ayna, Gripin, Circus, Mehmet Erdem, Funkİstanbul ve Sinan Erkoç gibi isimlerle birlikte çalışmıştırç

Uzun bir süredir özel olarak davul eğitmenliğine devam eden Kerem Sedef,
şimdiler de ise, Aşkın Çolak’ın yerine Model Grubu’na dahil olmuş, grubun bateristliğini yapmaktadır.

Kerem Sedef sevgilisi Selen Seyven ile evlenmeye karar vermiştir.